влевовправо

Водонагрівач TIKI (Gorenje) GBF 50 V9
- Готово до відправки
- Код: GBF 50 V9
8 599 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер Tiki GBF 50 V9 – це сучасний накопичувальний водонагрівач, який порадує Вас елегантним дизайном. Він оснащений простим та зрозумілим блоком управління та споживає мінімум енергії. Циліндричний бак має механічне управління, а регулятор температури - відкритий (на корпусі). У бойлер з об'ємом бака 50 л вбудований сухий ТЕН потужністю 1400 Вт, він швидко гріє воду та має довгий термін служби. Вертикальна установка дозволяє проводити монтаж у будь-якому доступному для Вас місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Сербія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.4 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Вага | 20 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 583 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об'єм баку | 50 л |
| Тип нагрівального елемента | Сухий ТЕН |
| Тип керування | Механічний |
| Встановлення | Вертикальне |
| Час нагрівання | 2.45 год |
| Максимальна температура нагрівання | до 75°C |
| Регулятор температури | На корпусі |
| Країна | Сербія |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 8 599 ₴










