влевовправо

Водонагрівач Nova tec Standart NT-S 80
- Готово до відправки
- Код: NT-S 80
4 699 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бойлер NOVA TEC Standard 80 (NT-S 80) за один раз може видати до 245 літрів гарячої води, при температурі води у водопроводі 22,50С, у водонагрівачі 75С, суміші 40С.Завдяки оптимальному співвідношенню габаритних розмірів, літражу, часу нагрівання, витрати електроенергії і ціни, водонагрівач NOVA TEC STANDARD 80 став домашнім улюбленцем для багатьох тисяч сімей. Цей бойлер підходить для квартири, невеликого приватного будинку, дачі, салону краси, кафе, готелі, бази відпочинку та ін. Основні характеристики: - Регульований термостат виконує відразу 3 функції: управління температурою, забезпечення роботи в автоматичному режимі і безпека. Регулювання дозволяє контролювати витрату електроенергії, а, отже, і фінансові витрати. Автоматика забезпечує роботу водонагрівача NOVA TEC за принципом «включив і забув» (повний автомат).- Класичний мідний ТЕН оптимальної потужності не схильний до корозії. Він забезпечує швидкий нагрів, дбайливо витрачає електроенергію і прекрасно працює навіть при зниженій напрузі в мережі. ТЕН адаптований для роботи в наших умовах і стійкий до перепадів напруги.- Для додаткового захисту від корозії в водонагрівачах NOVA TEC використовується магнієвий протектор. Це перевірений і надійний спосіб захисту від впливу агресивних речовин, що містяться у водопровідній воді.- Весь електричний блок, включаючи ТЕН, термостат і магнієвий анод, зібраний на масивному сталевому фланці, який кріпиться до бака за допомогою п'яти потужних болтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Tec |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 21 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 748 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Нагрівальний елемент | Відкритий |
| Гарантія, міс | 12 |
| Об'єм баку | 80 л |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий ТЕН |
| Тип керування | Механічний |
| Призначення | Побутове |
| Час нагрівання | 3.26 г |
| Максимальна температура нагрівання | до 77°C |
| Країна | Україна |
- Ціна: 4 699 ₴




