влевовправо

Кондиціонер Samsung AR09TXHQASINUA (інвертор, -22)
- Готово до відправки
- Код: AR09TXHQASINUA
19 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економія з інвертором Кондиціонер Samsung AR09TXHQASINUA оснащений інверторним компресором, який здатний відразу вбивати кількох зайців: забезпечувати стабільність роботи, не давати техніці шуміти, а також гранично ефективно заощаджувати електроресурс. Цифровий інвертор не відключається при досягненні планових показників, а переходить в режим фонового функціонування, при якому енергії витрачається менше, ніж у випадку з повним відключенням. Режим Fast Cooling Прискорене охолодження повітря дозволить швидко і ефективно привести повітряну масу в стан досить комфортної температури. Перш, ніж вентилятор зупиниться, він розкручується до максимальних обертів, що гарантує швидке досягнення необхідних показників. HD-фільтр повітря Тонке очищення повітря здійснюється за допомогою фільтраційного механізму з миючоюся конструкцією. Він здатний фільтрувати навіть найдрібніші частинки, які можуть стати причиною забруднення повітря, включаючи навіть бактерії і мікроорганізми, що викликають алергію. Програма Good Sleep Кондиціонер хороший в якості приладу, що забезпечує правильний мікроклімат в приміщенні, поки ви спите. Інверторний двигун працює дуже тихо, тому робота техніки не принесе незручностей під час відпочинку. Також мікропроцесор уважно стежить за стабільністю температурного середовища, щоб ви не змерзли, коли сповільнюється кровообіг. Безпечний холодоагент Використання екологічно чистого холодоагенту R32 допомогло знизити негативний вплив на атмосферу нашої планети, тим самим зберігаючи її від появи озонових дір. Функція Auto Swing Двостороння робота заслінок під час активації даного функціоналу дозволила рівномірно розподілити повітря по всій кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потужність обігріву | 7500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Розмір (ВхШхГ) | 28,5 x 80,5 x 19,4 см/49.5 х 72 x 27 см |
| Керування | Пульт |
| Площа обслуговування | до 25 м кв |
| Гарантія, міс | 36 місяців |
| Wi-Fi | Немає |
| Вага | 8,1 кг/23,2 кг |
| Встановлення | Настінний |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Охолодження | 11600 |
- Ціна: 19 999 ₴





