Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник Rotex RKT68-G дозволить закип'ятити воду за лічені секунди! Цей потужний електрочайник (2200 Вт) має прихований нагрівальний елемент з нержавіючої сталі, а також вбудований знімний фільтр, який легко знімається і миється. Ви завжди отримаєте кришталево чисту воду без частинок накипу. Корпус електрочайника виконаний з екологічного термостійкого пластика. Електрочайник Rotex RKT68-G (RKT68-G) гарантує повну безпеку при його експлуатації. Адже, в ньому передбачений багаторівневий ступінь захисту: автоматичне відключення при закипанні води, а також захист від перегріву. Крім того, чайник з'єднаний з базою центральним контактом і легко обертається на 360 градусів, що забезпечує повну свободу переміщення. Купіть електрочайник Rotex RKT68-G за нашою доступною ціною і отримуйте задоволення від прекрасного смаку Вашого улюбленого гарячого напою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,1 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нагрівальний елемент | Дисковий |
| Об'єм чайника | 1,7 л |
| Призначення | Побутове |
| Розмір (ВхШхГ) | 22 х 21 х 16.5 см |
| Споживана потужність | 2200 Вт Вт |
- Ціна: 489 ₴


