влевовправо
-6%Водонагрівач Midea ECO Сухий тен D80-15F6 (D)
- Готово до відправки
- Код: D80-15F6 (D)
6 499 ₴
6 099 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Незамінний помічник Накопичувальний водонагрівач MIDEA – довговічний та простий у використанні побутовий прилад, покликаний забезпечити ваше житло гарячою водою для приймання душу, миття посуду та інших цілей. Серед його переваг ефективний 1500-ватовий ТЕН, теплоізоляція пінополіуретаном високої щільності та покриття бака надійною сапфіровою емаллю. Особливості: Максимальна температура нагрівання – 75°C Керування за допомогою поворотного регулятора Покриття бака сапфіровою емаллю Споживана потужність – до 1500 Вт Оптимальна температура Потрібна гарячіша вода, або віддаєте перевагу ледь теплій? Бойлер обладнаний сучасним трубчастим електронагрівачем, що сприяє швидкій готовності до роботи та гнучкому налаштуванню. Максимальна температура води у баку досягає 75°C, а для регулювання рівня нагріву на корпусі пристрою передбачено поворотний регулятор. Мінімум витрат Перед вами бойлер класичного компонування, оснащений 1500-ватовим ТЕНом, чого цілком достатньо для моделі такого літражу. При цьому як термоізоляція бака застосований пінополіуретан щільністю 34 кг/м³. Завдяки цьому нагрівач витрачатиме менше енергії на підтримку води теплою, а відповідно знизяться і витрати на електрику. Надійність та безпека Оснастіть свій будинок надійною технікою, яка служитиме роками і не завдасть жодного клопоту. Бак водонагрівача виконаний з листової сталі товщиною 2 міліметри та покритий сапфіровою емаллю для запобігання корозії. А досягти більшої безпеки допоможе захист від перегріву, надлишкового тиску та інших позаштатних ситуацій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 26.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Термометр | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1030 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Глибина | 387 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпуса | Емальована сталь |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Об'єм баку | 80 л |
| Тип нагрівального елемента | Сухий ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип керування | Механічний |
| Встановлення | Вертикальне |
| Час нагрівання | 90 хв |
| Максимальна температура нагрівання | до 75°C |
| Регулятор температури | На корпусі |
| Країна | Китай |
- Ціна: 6 099 ₴







