влевовправо

Кондиціонер Samsung AR12TXHQASINUA (інвертор, -22)
- Готово до відправки
- Код: AR12TXHQASINUA
21 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидке охолодження з режимом Fast Cooling Пориньте у прохолоду посеред літньої спеки прямісінько у себе вдома. Надпотужний режим Fast Cooling допоможе швидко охолодити кімнату і добитися бажаної температури. Незалежно від того, скільки градусів за вікном. Цифровий інвертор Завдяки використанню компресора з цифровим інверторним керуванням цей кондиціонер вирізняється не лише високою ефективністю, а і зниженим енергоспоживанням та безшумною роботою. Більш того, він здатний автоматично виявляти зміни навколишнього середовища і миттєво реагувати на них, регулюючи швидкість компресора. Таким чином, вам не потрібно вручну змінювати налаштування або вмикати і вимикати пристрій. Ефективний HD фільтр З цим кондиціонером повітря, яким ви дихаєте, завжди буде чисте і свіже. Спеціальний HD фільтр вловлює до 90% пилу і алергенів, таких як пилок, спори та шерсть домашніх тварин. При цьому фільтр гранично простий в обслуговуванні. Достатньо промити його під водою й висушити, і він знову зможе очищувати повітря. Спіть спокійно Насолоджуйтесь міцним, здоровим сном щоночі. Режим Good Sleep автоматично регулює температуру, щоб створити ідеальні умови для нічного відпочинку. І робить це практично безшумно. Завдяки цьому ви зможете повноцінно виспатися і відчути себе повністю відпочилим. Однакова температура у будь-якому куточку кімнати Samsung AR09TXHQASIXUA з автоматичним контролем напрямку повітряного потоку може подавати холодне або тепле повітря далі і в різні боки. Тому воно рівномірно розподілятиметься по всьому периметру приміщення, що унеможливлює появу зон з різкими перепадами температури. А отже комфортні умови будуть у кожному куточку кімнати. Оптимальна вологість Режим осушення видаляє зайву вологу з повітря у приміщенні, щоб ви могли легко дихати і підтримувати найкомфортніший мікроклімат у своєму будинку. Антикорозійне покриття DURAFIN™ Plus Кондиціонер Samsung AR12TXHQASINUA прослужить вам значно довше, ніж багато інших моделей. А все завдяки тому, що його решітка виготовлена з нержавіючого матеріалу, який забезпечує оптимальну продуктивність теплообмінника. А спеціальне антикорозійне покриття DURAFIN™ Plus захищає конденсатор від іржі, що допомагає підтримувати оптимальні робочі характеристики теплообмінника, покращує його продуктивність та стійкість до атмосферних впливів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3810 Вт |
| Потужність охолодження | 3517 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1213 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1088 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 805 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.1 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 23.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Розмір (ВхШхГ) | 28,5 x 80,5 x 19,4 см/49.5 х 72 x 27 см |
| Площа обслуговування | до 30 м кв |
| Wi-Fi | Немає |
| Тип керування | Пульт ДК |
| Вага | 8,1 кг/23,2 кг |
| Встановлення | Настінний |
| Охолодження | 4.16 кВт |
| Країна | Китай |
| Инвертор | Так |
- Ціна: 21 999 ₴








