влевовправо
-5%Пральна машина ARTEL TE 60 L GREY
- Готово до відправки
- Код: TE 60 L GREY
5 999 ₴
5 699 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина напівавтомат з вертикальним завантаженням Artel ART-TE-60L розрахована на завантаження 6 кілограмів білизни, має два бака і функцію віджиму. Вертикальне завантаження білизни, передбачена у цій моделі машини напіватомату, вважається більш безпечною в плані можливих протікань. Вибір режиму і часу прання напівавтоматичної машини здійснюється поворотом ручки на панелі управління. Машинка має невелику вагу, що дозволить вам її легко переносити і перевозити. Пральна машина Artel ART-TE-60L завдяки своїй оригінальній конструкції дозволяє повністю контролювати процес прання. Мінімальні вимоги до прання у цій пральній машині дозволяють скоротити витрати води і електрики. Пральна машина оснащена таймером, що дозволить легко відстежити час для віджиму і прання. Помпа допоможе злити воду після прання. Максимальний час прання білизни - 15 хвилин. Максимальний час віджиму білизни - 5 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artel |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Енергоспоживання | 0.36 кВт*год/кг |
| Кількість програм прання | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий з сірим |
| Макс. швидкість віджиму | 1350 об/хв |
| Гарантія, міс | 12 |
| Об'єм | 56 л |
| Країна | Узбекистан |
- Ціна: 5 699 ₴





