влевовправо
-7%Праска Zelmer ZIR1515 Violet
- Готово до відправки
- Код: ZIR1515 Violet
1 539 ₴
1 429 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУНКЦІЯ АВТОМАТИЧНОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ Іноді можна забути вимкнути праску. Тому, якщо ви ставите її і не використовуєте знову протягом тривалого часу — пристрій автоматично вимикається. Це зручне та безпечне рішення! ПАРОВЕ ПРАСУВАННЯ Швидкий і безпечний спосіб ідеально випрасувати та оновити ваші речі! Пар глибоко проникає в тканину, розпускає окремі волокна та випрямляє складки, а одяг виглядає наче новий і має свіжий аромат! ІНДИКАТОР ПРОЦЕСУ НАГРІВУ Іноді важко визначити, чи ще нагрівається праска, чи вже можна починати прасувати. Саме тому ми встановили індикатор, який покаже, коли пристрій готовий до роботи або ж коли його слід вимкнути. Безпека — понад усе! ПОТРІЙНА СИСТЕМА АНТИНАКИПУ Праска працює ефективніше, коли вона чиста. Тому ми оснастили наші пристрої потрійною системою захисту від накипу, яка перешкоджає утворенню вапняного нальоту. Накип утворюється значно повільніше, і вам доведеться чистити праску рідше. Зручність та захист для вашого пристрою. СИСТЕМА АНТИКАПЛЯ Чи траплялося вам прасувати сухий одяг і раптом на ньому з’являються мокрі плями? Ви не самі. У прасці Zelmer є система, що запобігає витоку води з підошви навіть при низьких температурах. Ідеально випрасувані тканини без сюрпризів. ВЕРТИКАЛЬНИЙ ПАРОВИЙ УДАР Праска ZIR1515 має функцію вертикального випуску пари. Ви зможете прасувати штори чи сукні, що на вішалці. Можна вільно регулювати кількість пари, що подається, і налаштовувати її під ваші потреби. КЕРАМІЧНА ПІДОШВА Це оптимальний тип підошви, виготовлений з матеріалу, що має високу стійкість до різних подряпин (від ґудзиків, блискавок та наплічників). Керамічна підошва також забезпечує легке ковзання. Праска потребує менше зусиль для прасування одягу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип | Побутової |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Швидкість подачі пари | 30 г/хв |
| Паровий удар | 120 г/хв |
| Матеріал підошви праски | металокераміка |
| Функція автовідключення | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.28 л |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 283 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 0.97 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійна подача пари | 30 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 280 мл |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Покриття підошви | Металокераміка |
| Тип праски | З парою |
| Країна | Китай |
| Функція автовимкнення | Так |
| Протикрапельна система | Так |
- Ціна: 1 429 ₴






