влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність максимальна 750 Вт Максимальна потужність двигуна нашого апарату становить 750 Вт. Навіть заміс важкого дріжджового тіста не стане для вас проблемою. 5 налаштувань швидкості Щоб задовольнити ваші вимоги, міксер Zelmer ZHM2550 має 5 швидкостей. Завдяки їм можна легко налаштувати швидкість роботи пристрою під свої потреби. Функція Turbo Гарантує миттєвий розгін до максимальної швидкості. Крім того, він дозволяє працювати в пульсуючому режимі, що зручно, наприклад, при змішуванні інгредієнтів різної консистенції. Soft touch Ми використовували покриття Soft touch, завдяки якому міксер міцно лежить у руці. Працювати із цим пристроєм стало дуже зручно. Мішалки та гачки У комплекті з приладом йдуть мішалки, які можна використовувати, наприклад, для збивання піни. Якщо ви хочете замісити тісто, використовуйте гаки для замішування, які допоможуть вам швидко та легко приготувати домашню випічку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кількість насадок | 2 |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Прогумована ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Насадка вінчик | Да |
| Насадка для тіста | Да |
| Призначення | Побутове |
| Країна | Китай |
| Віночки для збивання | Так |
| Насадки для замішування тіста | Так |
- Ціна: 2 159 ₴









