влевовправо
-10%Водонагрівач Midea ECO компакт D06-15A (U) (5л. під мийку)
- Готово до відправки
- Код: D06-15A (U)
3 899 ₴
3 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний, малогабаритний і економний водонагрівач в елегантному корпусі. Призначений для настінного вертикального монтажу з верхнім підводом комунікацій. Завдяки надмалій глибині (22,7 см) підійде для встановлення в приміщеннях обмеженої площі. Призначений для забезпечення невеликих потреб у гарячій воді, наприклад, на кухні, у медичному чи масажному кабінеті. Можливо швидко, менш ніж за 10 хв, приготувати 5 л гарячої води з температурою до 75 °C. Бойлер Midea D06-20VA(U) використовує надійний внутрішній бак з якісної холоднокатаної сталі товщиною 1,8 мм, розрахований на робочий тиск до 7,5 бар. Внутрішня поверхня цього бака захищена від контакту з водою емалевим покриттям, яке має високу стійкість до перепадів температури. Крім того, корозія забезпечує електрохімічну систему з магнієвим анодом. Високу швидкість нагрівання води забезпечує трубчастий електричний нагрівач потужністю 1600 Вт. Керування температурою виконується за допомогою надійного механічного термостату. Для тривалого збереження температури води апарат оснащений пінополіуретановою теплоізоляцією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.6 кВт |
| Об'єм ємності для води | 5 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Верхня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 328 мм |
| Ширина | 234 мм |
| Глибина | 227 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Розмір (ВхШхГ) | 328 х 234 х 227 мм |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Об'єм баку | 5 л |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий ТЕН |
| Тип керування | Механічний |
| Встановлення | Під раковиною |
| Максимальна температура нагрівання | до 75°C |
| Регулятор температури | На корпусі |
| Країна | Китай |
- Ціна: 3 499 ₴






