влевовправо

Водонагрівач Nova tec Standart NT-S 50
- Готово до відправки
- Код: NT-S 50
3 989 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактні розміри STANDARD 50 підходять для кухні, душа, готельного номера з душовою кабіною, дачного будиночка або невеликої торгової точки. STANDARD 50 просто незамінний, якщо гаряча вода подається з незначними перервами. Бойлер NOVA TEC Standard 50 використовується, коли потрібні порівняно невеликі обсяги гарячої води (до 150 літрів одноразово). 50-літрового водонагрівача NOVA TEC вистачить для того, щоб прийняти душ сім'ї з двох-трьох чоловік, викупати дитину. Основні характеристики:- Регульований термостат виконує відразу 3 функції: управління температурою, забезпечення роботи в автоматичному режимі і безпека. Регулювання дозволяє контролювати витрату електроенергії, а, отже, і фінансові витрати. Автоматика забезпечує роботу водонагрівача NOVA TEC за принципом «включив і забув» (повний автомат).- Класичний мідний ТЕН оптимальної потужності не схильний до корозії. Він забезпечує швидкий нагрів, дбайливо витрачає електроенергію і прекрасно працює навіть при зниженій напрузі в мережі. ТЕН адаптований для роботи в наших умовах і стійкий до перепадів напруги.- Для додаткового захисту від корозії в водонагрівачах NOVA TEC використовується магнієвий протектор. Це перевірений і надійний спосіб захисту від впливу агресивних речовин, що містяться у водопровідній воді.- Весь електричний блок, включаючи ТЕН, термостат і магнієвий анод, зібраний на масивному сталевому фланці, який кріпиться до бака за допомогою п'яти потужних болтів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Tec |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 17 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 533 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Нагрівальний елемент | Відкритий |
| Гарантія, міс | 12 |
| Об'єм баку | 50 л |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий ТЕН |
| Тип керування | Механічний |
| Призначення | Побутове |
| Час нагрівання | 2.40 г |
| Максимальна температура нагрівання | до 77°C |
| Країна | Україна |
- Ціна: 3 989 ₴







