влевовправо
-14%Мультиварка-скороварка Rotex REPC53-B
- Готово до відправки
- Код: REPC53-B
2 089 ₴
1 799 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональність, доступна кожному Мультиварка Rotex REPC53-B - це функціональний і якісний побутовий прилад, який буде потрібний на будь-якій кухні. Мультиварка повноцінно замінює кілька кухонних пристроїв: скороварку, пароварку, йогуртницю, фритюрницю, духовку і сковороду. Модель оснащена найпоширенішими функціями та програмами, щоб максимально полегшити процес приготування. Відсутність рідко використовуваних, але «дорогих» функцій дозволило зберегти ціну пристрою на доступному демократичному рівні. Чаша мультиварки 5 літрів - це об'єм каструлі. Саме такий об'єм має чаша мультиварки. Ви зможете готувати страви для компанії з 7-10 чоловік, користуючись цим приладом. Антипригарне покриття баняка стійке до мікроподряпин, відколів, високих температур. Використовуючи аксесуари з пластику і силікону, можна надовго зберегти антипригарні властивості чаші. Готуйте з мінімальним використанням олії та жиру, адже страва у цій чаші НЕ пригорить і не пристане до стінок. Дієтична їжа - це легко і швидко Мультиварка Rotex REPC53-B працює в режимі пароварки. Страви на пару - невіддільна частина дитячого та дієтичного харчування. З цією мультиваркою приготувати м'ясо, рибу та овочі на пару - проста справа. Прилад укомплектований спеціальним лотком, в який поміщаються продукти для приготування. Страви на пару виходять соковитими, смачними, поживними й корисними, адже в процесі приготування вони зберігають максимум вітамінів і мікроелементів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Скороварка/мультиварка |
| Об`єм | 5 л |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Програми приготування та функції | |
| Каша | Так |
| Тушкування | Так |
| Випічка | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Приготування під тиском | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Так |
| Блюдо для приготування на пару | Так |
| Мірна ємність | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Розмір (ВхШхГ) | 335 х 310 х 310 мм |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Країна | Китай |
| Функция подогрева | Так |
- Ціна: 1 799 ₴







