влевовправо
-19%Праска Rotex RIC42-C Ultra Glide
- Готово до відправки
- Код: RIC42-C Ultra Glide
779 ₴
629 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальна підошва з нанокераміки Праска Rotex Rotex RIC42-C Ultra Glide стала яскравим представником сучасної побутової техніки, що має поліпшені експлуатаційні характеристики. Вона адаптована до зручної ергономічної роботи, тому взаємодіяти з нею - одне задоволення. Сам процес прасування неймовірно простий, тому що підошва праски покрита нанокерамічним складом, який дозволяє їй миттєво досягати необхідної температури, легко переміщатися по тканині і вигладжувати її з першого дотику. Режими сухого та вологого прасування Що особливо зручно, дана праска оснащена резервуаром для води. А це значить, що до ваших послуг не тільки класичне парове прасування, але і режими, що дозволяють застосовувати воду - спрей і пар. Розбризкування дозволить змочити тканину попередньо, ще до початку прасування, щоб вона була підготовлена по максимуму. Парові функції моделі Жодна сучасна праска не обходиться без режиму парового прасування. Представлена модель адаптована до парового впливу двох типів: постійна подача і паровий удар. У другому варіанті досягається підвищена потужність впливу, адже сила продукування пара дорівнює 135 г/хв. Така обробка позитивно позначається на цілісності тканини, дозволяє продезінфікувати її і позбутися неприємних ароматів. Самоочищення від накипу Однією з переваг конфігурації техніки стала наявність функції самоочищення. Вона дозволяє прасці позбавлятися від накипу, а точніше - запобігає його утворенню. Таким чином, вам не варто турбуватися, що кальциновані частки доставлять будь-які незручності. Поворотна основа шнура Праска має одну важливу деталь - шарнір, що дозволяє шнуру здійснювати рух навколо власної осі. Це збільшує маневреність пристрою, роблячи його зручним у застосуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Тип | Побутової |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Постійна подача пара | Так |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Паровий удар | 135 г/хв |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Функція розбризкування | Так |
| Суха прасування | Так |
| Функція самоочищення | Так |
| Захист від накипу | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.27 л |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Мірний стакан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий з фіолетовим |
| Розмір (ВхШхГ) | 16 x 27 x 11 см |
| Об'єм резервуару для води | 270 мл |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Покриття підошви | Nano-Ceramic |
| Тип праски | З парою |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Регулятор температури | Да |
| Країна | Китай |
| Протикрапельна система | Так |
- Ціна: 629 ₴




