влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушка для овочів MPM MSG-06 буде затребувана у господарстві, якщо ви любите їсти продукти в такому вигляді. Вона впорається зі своїм завданням швидко і вже за короткий час ви зможете насолоджуватися готовим результатом. Крім фруктів легко засушити овочі, гриби, квіти та трави. Крім того, в сушарці зручно і легко робити пастилу, цукати та інші смачні речі. Внутрішня частина представлена шістьма прозорими лотками з діаметром 30см, висота яких становить 2.5 см між ярусами. Секції виконані з високоякісного пластику, сітчасті, що дозволяє спостерігати за процесом висушування. MSG-06 має отвір посередині, призначений для виходу повітря. Також ви зможете експериментувати над двома швидкостями обдування. Потужність виробу становить 400 Вт, що гарантує швидкість і якість виконання. У складеному варіанті, обсяг скорочується на 40%, що є додатковим плюсом для зберігання вдома. Верхнє розташування нагрівального елемента і управління, що виключає можливість потрапляння крапель соку з розрізаних продуктів в нагрівальний елемент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Об`єм | 6 л |
| Діаметр секцій | 300 мм |
| Висота секцій | 25 мм |
| Вид секцій | піддон |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Термостат | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий з салатовим |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія, міс | 12 |
| Матеріал решіток | Пластик |
| Вага | 2,9 кг |
| Об'єм | 6 л |
| Система сушіння | Конвективна |
| Країна | Польща |
| Встроенный вентилятор | Так |
- Ціна: 2 299 ₴






