влевовправо
-7%Водонагрівач Midea ECO плаский D100-20ED2 (W)
- Готово до відправки
- Код: D100-20ED2 (W)
8 799 ₴
8 199 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель бойлера Midea D100-20ED2 (W) обсягом 100 л дозволяє забезпечити гарячою водою родину з 3-4х людей. Бойлер працює безперебійно, що дозволяє комфортно прийняти ванну для всіх членів сім'ї. Мінімалістичний італійський дизайн, з його гладкими лініями і сучасним стилем. Водонагрівач Midea стане прекрасним доповненням до вашого інтер'єру, а компактні габарити дозволяють встановлювати його в будь-якому приміщенні.. Управління Просте управління налаштуванням температури завдяки точному електронному регулятору; Електронний дисплей дозволяє в точності знати температуру води в бойлері; Гарантія та надійність Гарантія на бак 6 років, надійний металевий корпус і емальовані баки дозволяють водонагрівачу працювати для Вас довгі роки. Захист від електричного струму і перегріву бака; Кожен продукт проходить ретельну перевірку якості, ефективності та безпеки. Функціональність За рахунок конструктивних особливостей, бойлери Midea пласкої серії можливо монтувати як горизонтально, так і вертикально. Емальований нагрівальний елемент гарантує тривалий захист від корозії та утворення накипу, що робить водонагрівач надійним і довговічним. 2 тени (1200 Вт і 800 Вт) дозволяють прискорити процес нагрівання води, а також, регулювати потужність роботи бойлера. Ви можете включати їх як разом, так і по черзі. Внутрішній бак виготовлений з листової сталі товщиною 2 мм, із застосуванням вдосконаленої технології трирівневої захисту від корозії: 1 рівень - аргонно-киснева декарбюрізація стали, 2 рівень - нанесення мікропорошкового адгезійного шару, який забезпечує міцне зчеплення емалі і металу, 3 рівень - нанесення шару сапфіровою емалю при температурі 850 ° С. Застосування такої технології захисту в кілька разів збільшує термін служби бака.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вага | 37.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1090 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Нагрівальний елемент | Відкритий |
| Розмір (ВхШхГ) | 109 x 57 x 30 см |
| Об'єм баку | 100 л |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий ТЕН |
| Тип керування | Механічний |
| Максимальна температура нагрівання | до 75°C |
| Країна | Китай |
- Ціна: 8 199 ₴








