влевовправо
-11%Пральна машина Whirlpool WRSB7259WBUA (інвертор)
- Готово до відправки
- Код: WRSB7259WBUA
16 999 ₴
15 199 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина WRSB7259WBUA з фронтальним завантаженням виконана у білому кольорі. Клас енергоефективності А+++ для виняткової економії. Швидке та енергоефективе віджимання зі швидкістю 1200 об/хв. Інверторний двигун Інноваційний інверторний двигун цієї пральної машини Whirlpool забезпечує тривалу безшумну роботу. Насолоджуйтесь звуками результатів і трохи тишею та спокоєм. Дезінфекція пором Випрана дезінфікуюча білизна проводиться у більшості випадків і в кінці циклу прання навіть при пранні за низької температури без поширення інфекції. Ця процедура ідеально підходить для людей із чутливою шкірою та не шкодить навколишньому середовищу. Вона захворюваність 99,9%, найчастіша алергія. Програма дитячого одягу Поліпшений захист шкіри вашої дитини. Програма Дитячий одяг дозволяє виключити полоскання шкіри вашого малюка, щоб запобігти пошкодженню шкіри. 30-хвилинна швидка програма 30-хвилинна швидка програма використовує найкращі результати прання лише за півгодини. Програма Вовна Ідеальний захист для вашого вовняного одягу. Програма для перевірки протестована та схвалена компанією Woolmark. Надзвичайна енергоефективність: А+++ -30% Неперевершена енергоефективність. Ця пральна машина Whirlpool, Маючи надвисокий клас енергоефективності A+++, споживає енергію на 30%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма "Синтетика", Програма видалення плям, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Прання з парою |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Відстрочка старту |
| Споживання води | 50 л |
| Кількість програм прання | 16 |
| Рівень шуму при пранні | 50 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Вага | 64.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Макс. швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна | Польща |
- Ціна: 15 199 ₴







