влевовправо
-8%Витяжка Minola HBI 5622 BLF 1000 LED (повновбудована)
- Готово до відправки
- Код: HBI 5622 BLF 1000 LED
3 999 ₴
3 679 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повновбудована кухонна витяжкаMinola HBI 5622 1000 LEDоснащена одним моторам потужністю 200 Вт. Максимальна продуктивність приладу в режимі відведення повітря становить 1000 м ³ / год, що дозволяє ефективно видаляти випаровування, небажані запахитакіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі. Дана витяжка може працювати в двох режимах: 1) Режим відведення повітря. 2) Режим рециркуляції. Алюмінієвий фільтр Кухонна витяжкаMinola HBI 5622 1000 LEDобладнана одним захисним алюмінієвим жировим фільтром. Фільтр витяжки виготовлений з кількох шарів алюмінієвої сітки, що забезпечує надійний захист двигуна та інших деталей приладу від потрапляння жиру і бруду. Очищення алюмінієвого фільтра слід проводити кожні 2-3 місяці вручну в мильному розчині або ж в посудомийній машині. При митті в посудомийній машині фільтр може трохи знебарвлюватися, але його фільтруюча характеристика залишається абсолютно незмінною. Дизайн приладу Панель управління, на якій розташовані кнопки перемикання швидкостей, а також включення освітлення приладу, є механічною і розташована на фронтальній нижній частині приладу. Вона складається з п'яти кнопок, що відповідають за перемикання швидкостей і включення освітлення. Освітлення Повновбудована кухонна витяжкаMinola HBI 5622 1000 LEDоснащена двома круглими LED лампами, потужністю 1.5 Вт кожна. LED лампи забезпечують комфортне додаткове освітлення Вашої кухонної поверхні, будучи при цьому найбільш економічним джерелом світла. Швидкості роботи кухонної витяжки ВитяжкаMinola HBI 5622 1000 LEDмає 3 швидкості роботи, вибір яких впливає на продуктивність роботи приладу. Перша швидкість роботи витяжки використовується при малійінтенсивності випарів, рівень шуму приладу складає 64 Дб, що все ще вважається комфортним значенням в денний час. Третя швидкість роботи використовується при високій концентрації випарів, які утворюються в процесі приготування їжі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 1000 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 525 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 230 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Антизворотний клапан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 279 мм |
| Глибина | 291 мм |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір (ВхШхГ) | 52.5 х 27.9 х 29.1 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип конструкції | Повновбудована |
| Кількість моторів | 1 |
| Країна | Китай |
- Ціна: 3 679 ₴







