влевовправо
-6%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча електробритва Rotex RHC230-T — це сучасний прилад, який допоможе швидко впоратися з щоденним голінням, не доставляючи при цьому дискомфорту і роздратування. Бритва має продуману зручну конструкцію, виготовлена з високоякісних матеріалів, а значить стане вірним помічником будь-якого чоловіка, забезпечить якісне і комфортне гоління, подарує шкірі доглянутий вигляд. Електробритва Rotex RHC230-T володіє ефективною системою гоління, що складається з двох плаваючих лезвенных головок і грануфлекс титанової сітки. Працює бритва від акумулятора, завдяки чому її зручно брати з собою в поїздки і подорожі. Всього за кілька хвилин ви зможете акуратно поголитися навіть далеко від ванної кімнати і електромережі. Скориставшись слайд-тримером, можна легко підрівняти волосся на скронях або бороді. Електробритва Rotex RHC230-T має ергономічний дизайн корпусу, що запобігає вислизання приладу з рук. Дана модель комплектується акумулятором, адаптером для зарядки і мішечком для зручного зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Тип електробритви | сіткова |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість бритвених головок | 2 |
| Рухливий бритвений блок | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тример | Так |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Час заряду акумулятора | 8 годин |
| Час роботи від акумулятора | 80 хв |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Вага | 0.209 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Коричневий |
| Розмір (ВхШхГ) | 24 x 16 x 6 см |
| Тип гоління | Сухе |
| Гарантія, міс | 12 |
| Система гоління | Сіткова |
| Тип тримера | Висувний |
| Кількість головок / сіток | 2 |
| Живлення | Акумулятор / від мережі |
| Час заряджання | 8 років |
| Країна | Китай |
| Триммер | Так |
| Индикатор заряда аккумулятора | Так |
| Чехол для хранения и транспортировки | Так |
| Щеточка для чистки | Так |
- Ціна: 679 ₴




