влевовправо
-14%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економія простору та грошей З настільною електричною піччю Rotex ROT450-B ситуація, коли хочеться щось спекти, а духової шафи немає, перестане здаватися такою жахливою. Все, що потрібно купити недорогу духовку, яка не вимагає спеціальної ніші для вбудовування, займає мінімум місця і нічим не поступається повнорозмірним моделям. Максимальний набір Внутрішній об'єм настільної духової шафи Rotex ROT450-B 45 л дозволять пекти торти та іншу випічку будь-якої складності. Також ці параметри достатні для запікання птиці, навіть у рамках підготовки до великих сімейних свят. Різні режими роботи дозволяють вибирати між верхнім і нижнім нагріванням або використовувати їх комбінацію. Режим конвекції, що включається за бажанням, гарантує апетитну золотисту скоринку на будь-яких видах страв. Таймер дозволить задати необхідний час приготування та подасть сигнал, коли процес буде завершено. Якщо фантазія вичерпалася, книга з рецептами, яка також входить у комплект, дозволить урізноманітнити сімейне меню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 45 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 120 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 270 град. |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Вага | 8.88 кг |
| Основні | |
| Элементы управления | Поворотные |
| Тип духової шафи | електричний |
| Об'єм духової шафи | 45 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантія, міс | 12 |
| Об'єм духовки | 45 л |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Об'єм | 45.0 |
| Максимальна температура нагрівання | до 250 °C |
| Країна | Китай |
| Кількість скел у дверцятах духовки | 1 |
| Термостат | Да |
| Тип дверцы духового шкафа | Откидная |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 4 139 ₴




