влевовправо
-15%Духовка Rotex ROT854-CB (80 л.)
- Готово до відправки
- Код: ROT854-CB
6 799 ₴
5 799 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультифункціональна піч Rotex ROT854-CB - багатофункціональна електрична піч від компанії Rotex. Такий потрібний і важливий прилад для кожної господині дозволить готувати своїм домочадцям страви різних ступенів підсмажування і випічки, подарує різноманітність на ваш стіл. Прилад розрахований на обсяг 80 літрів і споживану потужність 2800 Вт. Характеристики і можливості Rotex ROT854-CB оснащена механічним керуванням пристрою з панеллю керування в передній частині печі для більшої зручності. Електродуховка оснащена шістьма допустимими режимами готування, куди включається верхнє і нижнє нагрівання нагрівальних елементів, конвекція, гриль, розморожування. Всі ці базові режими дозволять урізноманітнити ваш стіл смачними стравами з хрусткою скоринкою, адже конвекція дозволяє оптимальному циркулювання гарячого повітря всередині всього простору. Інші деталі Rotex ROT854-CB виділяється серед схожих моделей на ринку незвичайним кольором хрому і сталі, значним обсягом всередині і особливою формою нагрівального елементу. Він виконаний в зігнутому вигляді, тому дозволяє весь час розігрівати духовку без шкоди для страви і для самого пристрою. Функція таймера розрахована на 120 хвилин і значно спростить підготовку страв, які необхідно довго запікати. Комплектація Купити Rotex ROT854-CB можна за доступною ціною, товар знаходиться в середній ціновій категорії. У комплект до даної духовці входять два глибоких дека, а також книга з 50 кулінарними рецептами на будь-який смак, які змусять вас готувати і приймати гостей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 80 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 2800 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 120 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткова комплектація | Книга рецептів, Вертел |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Вага | 18.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Колір | Чорний |
| Розмір (ВхШхГ) | 70 х 46.5 х 42 см |
| Керування | Поворотний перемикач |
| Гарантія, міс | 12 |
| Об'єм духовки | 80 л |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Побутове |
| Максимальна температура нагрівання | до 250 °C |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 5 799 ₴




