влевовправо

Холодильник Gorenje NRK6202EXL4
- Готово до відправки
- Код: NRK6202EXL4
22 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окремий холодильник Gorenje NRK6202EXL4 виконаний у кольорі «нержавіюча сталь». Завдяки технології AdaptTech у камері постійно підтримуватиметься одна температура, що дозволить зберегти свіжість будь-яких продуктів. На випадок тривалої відсутності передбачено режим «Еко». Рівень шуму не перевищує 38 дБ, тому вас не дратуватиме зайвий шум. Нержавіюча сталь відрізняється незвичайною міцністю і довговічністю, не боїться вологи, стійка до корозії і перепадів температур, добре виглядає в будь-якому інтер'єрі і не втрачає свого привабливого вигляду з часом, навіть при дуже інтенсивній експлуатації.Інноваційна система, яка допомагає холодильнику адаптуватись під ваш розпорядок дня. Особлива система датчиків аналізує те, коли дверцята відкриваються в більшості випадків, і розумний пристрій самостійно починає знижувати температуру всередині на цей період. Це дозволяє не допустити нагрівання продуктів, що знаходяться всередині, знизити навантаження на компресор та оптимізувати витрати електроенергії.Режим "Еко" економить електроенергію, якщо холодильником не користуватися тривалий час. Швидке заморожування FastFreeze Дозволяє знизити температуру в морозильному відділенні до мінімуму та утримувати її на цьому рівні протягом тривалого часу. Завдяки цьому поміщені всередину продукти заморожуються швидко, ефективно і рівномірно, а значить краще зберігають свою структуру і корисні речовини і вітаміни, що містяться в них. Автоматичне розморожування холодильної камери не завжди є сусідами з системою охолодження NoFrost. Коли випарник покривається шаром льоду, відключається мотор-компресор, температура в камері підвищується і випарник відтає. Вода виводиться через дренажну трубку назовні. Технологія не має додаткових енерговитрат, не збільшує рівень шуму та зручна в експлуатації. У холодильниках з примусовою рециркуляцією повітря та з NoFrost свіжі овочі та фрукти можуть завітрюватися. Щоб уникнути цього, використовуються спеціальні ящики, які встановлюються на нижню полицю. CrispZone - один із найбільших контейнерів такого типу, який дозволяє зберегти свіжість продуктів максимально довго. No FrostPlus Оптимізований варіант охолодження, при якому не утворюється відкладень льоду та інею, забезпечується рівномірне охолодження по всьому об'єму холодильника, а електрика витрачається оптимальним чином, що дозволяє значно знизити його витрати. Система примусового циркулювання та іонізації повітря гарантують найкращі умови зберігання свіжих продуктів будь-якого типу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 331 л |
| Об'єм морозильної камери | 96 л |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Розморожування холодильної камери | No Frost |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Сербія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Візуальний сигнал, Зона свіжості , Перевішування дверей, Режим "Відпустка" , Швидке замороження, Автономне збереження холоду |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Суперохолодження | Так |
| Кількість дверей | 2 |
| Зона свіжості | Так |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 248 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 17 годин |
| Індикатор відчинених дверей | звуковий сигнал |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 592 мм |
| Вага | 60 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Тип компресора | Поршневий |
| Гарантія, міс | 12 |
| Система охолодження | NoFrost |
| Загальний об'єм | 331 л |
| Об'єм холодильної камери | 235 л |
| Країна | Словлення |
| Перенавешиваемые двери | Так |
- Ціна: 22 499 ₴









