влевовправо
-14%Бутербродниця Zelmer ZSM7900 (3 в 1)
- Готово до відправки
- Код: ZSM7900
2 499 ₴
2 140 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бутербродниця – це пристрій, який дозволяє приготувати ідеальні теплі закуски для себе та своєї родини. Тостер Zelmer ZSM7900 3 в 1 потужністю 900 Вт включає 3 комплекти змінних пластин: що дозволяє використовувати пристрій у якості бутербродниці (сендвічмейкера), вафельниці та грилю. 3 комплекти змінних панелей для сендвічів, вафель і гриля. Смачні вафлі, хрусткі бутерброди, а може корисні закуски на грилі? З мультимейкером 3 в 1 Zelmer ви легко приготуєте смачну страву всього за кілька хвилин. Все, що вам потрібно зробити, це використовувати відповідні насадки, покриті кам'яним антипригарним покриттям, які ви можете зручно встановити в пристрій. Індикатор роботи Відразу після підключення пристрою до мережі повинен засвітитися червоний діод. Це ознака того, що пристрій працює належним чином. Червоне світло також свідчить про те, що пластини всередині починають нагріватися. А якщо ви використовуєте пристрій вперше, то пластини змастіть маслом і залиште відкритими на 5 хвилин. Антипригарні насадки з кам'яним покриттям Ви любите готувати їжу, але не любите прибирати потім? Мити сендвічницю Zelmer дуже просто і зручно. Нагрівальні плити покриті кам'яним, антипригарним покриттям. Все, що вам потрібно зробити, це протерти їх вологою ганчіркою після використання. Кілька рухів і готово! Індикатор готовності Коли класти хліб у тостер? З пристроєм Zelmer вам не доведеться про це думати. Спеціальний індикатор повідомить вам, коли бутербродниця готова до використання. Зверніть увагу, що зелений світлодіод почав світитися. Якщо так - це знак того, що можна приступати до готування. Зберігання шнура Скручені кабелі виглядають не дуже привабливо, навіть якщо пристрій приховано. Тому сендвічниця Zelmer створена так, щоб ви завжди могли зручно заховати шнур. У нижній частині ви знайдете відсік для зберігання, куди поміститься весь кабель із вилкою. Замок безпеки Ви любите теплі бутерброди з великою кількістю начинок? Щоб вони добре нагрілися, закрийте пристрій і зафіксуйте ручку гачком. Завдяки цьому мультимейкер не відкриється під час роботи - навіть якщо ваші бутерброди будуть значних розмірів! Замок також забезпечить захист дітей від опіків. Вертикальне зберігання Не вистачає місця в шафах? Сендвічниця Zelmer легко поміститься навіть на невеликій поличці. Завдяки конструкції пристрою ви також можете зберігати його вертикально. Використовуйте спеціальний фіксатор в ручці. Після його закриття тостер не відкривається - в будь-якому положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Сендвіч панелі, Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Кнопка блокування | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 1 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип прибора | Бутербродниця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сріблястий з чорним |
| Тип пристрою | Бутербродниця |
| Матеріал корпуса | Пластик + метал |
| Пластини для приготування | Гриля, Вафель, Сендвічів |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Призначення | Побутове |
| Кількість відділень | 4 |
| Регулятор температури | Немає |
| Країна | Польща |
| Знімні нагрівні пластини | Так |
| Індикатор нагрівання | Так |
- Ціна: 2 140 ₴









