влевовправо
-17%Кавоварка ZELMER ZCM1200 (крапельна)
- Готово до відправки
- Код: ZCM1200
1 799 ₴
1 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоденний ритуал - чашка смачної кави Ви не уявляєте початок свого дня без філіжанки смачної кави? Ми створили нашу краплинну кавоварку, щоб полегшити цей ритуал. Невеликі габарити дозволять розмістити її на будь-якій кухні, а потужність 680 Вт забезпечить ідеальні результати заварювання. Ми зробили його корпус з якісного пластику та нержавіючої сталі, що надає йому сучасного вигляду. 12 чашок за один раз Якщо ви п'єте багато кави, то неодмінно оціните місткість скляного глека, що становить 1.2 л. Такої кількості напою вистачить на 12 чашок. Щоб точно дізнатися, скільки кави залишилося, використовуйте чітку мірну чашку на глечику. Багаторазовий фільтр у комплекті У комплекті з фільтр-кавоваркою ви знайдете багаторазовий фільтр. Після використання його достатньо промити під проточною водою, але якщо вам зручніше, ви можете використовувати одноразові паперові фільтри. Функція захисту від крапель Кавомашина оснащена функцією Anti-Drip. Коли ви піднімаєте графин з піддону для підігріву, ця функція запобігає протіканню води з машини. Функція збереження тепла Ніхто не любить холодну каву, тому наш продукт має функцію збереження тепла. Після заварювання достатньо не вимикати машину, і вона автоматично підтримуватиме температуру напою. Пристрій автоматично вимкнеться приблизно через 35 хвилин. Щоб знову ввімкнути функцію підтримки тепла, просто увімкніть кавоварку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.2 л |
| Фільтр | постійний |
| Споживана потужність | 680 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Ні |
| Протикраплинна система | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Плита автопідігріва | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал кавника | скло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь + пластик |
| Тип кави | Мелений |
| Об'єм резервуару для води | 2 л |
| Гарантія, міс | 12 |
| Країна | Китай |
| Протикрапельна система | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
| Плита автопідігрівання | Так |
| Встроенная кофемолка | Ні |
- Ціна: 1 499 ₴









