влевовправо
-11%Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
7 рівнів підсмажування Неважливо, чи ви надаєте перевагу легко або більш підрум’яненому тосту, з нашим пристроєм вони завжди будуть саме такими, як ви любите. У вашому розпорядженні 7-ступінчасте регулювання підсмажування, завдяки якому ароматний, теплий хліб буде ідеальним. Функція розморожування Щоб звести до мінімуму час, що витрачається на приготування їжі, ми оснастили наш тостер функцією розморожування, що дозволяє підсмажувати заморожений хліб. З’ємний піддон для крихт Завдяки висувному піддону для крихт ви легко стежитимете за порядком під час приготування повсякденних сніданків. Оригінальний дизайн Під час розробки нашого тостера ми зосередилися на елегантному та оригінальному дизайні. Він стане чудовою прикрасою на вашій кухні, що привертає увагу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 930 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Розмір (ВхШхГ) | 36 x 36 x 37 см |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Кількість температурних режимів | 7 |
| Кількість порцій за одне завантаження | 2 |
| Країна | Китай |
| Функция подогрева | Так |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 2 119 ₴








