влевовправо
-15%Пральна машина Candy RO14116DWMCE-9 (11 кг)
- Готово до відправки
- Код: RO14116DWMCE-9
20 499 ₴
17 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
CANDY RAPIDÓ Candy RapidÓ - найпростіший спосіб заощадити час. RapidÓ має 9 швидких програм прання на будь-який випадок, що допомагають заощадити час і зробити життя зручнішим. Залиште прання машині і займайтеся тим, що вам найбільше подобається. ІНВЕРТОРНИЙ ДВИГУН Candy використовує лише новітні інверторні двигуни, знижуючи рівень шуму та вібрацій до одного з найнижчих рівнів на ринку, забезпечуючи тривалу роботу з дуже низьким енергоспоживанням. ТЕХНОЛОГІЯ SMART TOUCH SMART TOUCH — це технологія підключення «proximity», що використовується у пральних машинах Candy. Залежно від виробу вона може наділити його додатковими функціями, а вам дати корисні поради для поліпшення ваших навичок роботи з пральною машиною та допомогти вам усунути помилки й несправності безпосередньо з вашого смартфона. ПРОГРАМИ «ШВИДКЕ ПРАННЯ (14/30/44/59 ХВ)» Найкраще поєднання часу та ефективності. З пральними машинами Candy можна вибирати з-поміж щонайменше чотирьох режимів прання, кожен з яких триває менш як годину, але є на 100% ефективним. FUZZY LOGIC (рівень забруднення) FuzzyLogic в пральній машині - це система вбудованих датчиків, які будуть аналізувати рівень забруднення білизни, а мікропроцесор пристрою розрахує тривалість прання. Крім рівня забруднення, сенсорні датчики допоможуть визначити характер забруднення, склад тканини і жорсткість води, щоб обрати оптимальну щадну роботу. ГІГІЕНА + Функція «Гігієна +» допомагає проводити якісну обробку одягу за рахунок того, що протягом всього циклу прання буде підтримуватися постійна температура 60 ° C. Виберіть швидку програму «Щоденна гігієна» для ідеальної гігієни і глибокого прання одягу. Ця програма триває всього 59 хвилин, але пере протягом 20 хвилин при температурі 60 ° C, таким чином дезинфікуючи білизну, видаляючи мікроби, бактерії і всі віруси, які можуть вплинути на ваше здоров'я і сім'ю. ФУНКЦІЯ «ВІДКЛАДЕНИЙ СТАРТ» З функцією відкладеного старту білизну можна прати тоді, коли вам це зручно. Запрограмований початок циклу прання можна відкласти аж до 24 годин. Відтепер, із пральною машиною Candy можна забути про неприємний запах прілої білизни, залишеної всередині пральної машини. Як і про споживання дорожчої денної енергії, бо прання можна налаштувати на час, коли тарифікація нижча. РОЗУМНІ ТЕХНОЛОГІЇ Завдяки додатку Candysimple-fi у вас є доступ до широкого спектру додаткових програм і функцій, а також до повного віддаленого управління. Наприклад, ви можете: -Активізувати періодичні нагадування за допомогою функції MemoSmartWash. -Зберегти ваші улюблені програми для миттєвого використання. -Отримайте корисні поради по правильному дозуванні миючого засобу. -Отримайте повну інформацію про правильне обслуговування та підтримку вашого пристрою. Вибирайте з більш ніж 20 додаткових спеціалізованих програм підключивши додаток на Ваш смартфон! УСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ З функцією «Статистика» ви зможете контролювати програми машини Candy, якими користуєтеся найчастіше, і дізнатися, як зоптимізувати своє прання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 11 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Кількість швидкостей віджиму | 4 |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Прання з парою, Прання спортивного одягу, Додаткове полоскання, Програма ручного прання, Програма прання дитячих речей, Програма прання джинсів |
| Особливості | Дисплей, Вибір швидкості віджиму, Звуковий сигнал, Відстрочка старту |
| Споживання води | 55.9 л |
| Кількість програм прання | 16 |
| Рівень шуму при пранні | 50 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Вага | 68 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Макс. швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Гарантія, міс | 12 |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Тип керування | Smart-управління |
| Об'єм | 72 л |
| Країна | Китай |
| Выбор температуры стирки | Так |
- Ціна: 17 499 ₴









