влевовправо
-6%Міксер Zelmer ZHM 2450 (400Вт)
- Готово до відправки
- Код: ZHM 2450
1 699 ₴
1 599 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте для себе потужність та зручність в одному пристрої – міксері ZHM2450. З п’ятьма швидкостями та функцією Турбо ви швидко досягнете ідеальних результатів! У комплекті з приладом ви знайдете необхідні аксесуари – мішалки для ідеального перемішування інгредієнтів та гаки для замішування тіста. Технологія Soft Touch гарантує комфортну роботу міксера та надійне тримання у руці. Цей незамінний помічник має бути на вашій кухні! Повний контроль Відкрийте для себе потужність нашого 5-ступінчастого ручного міксера! Точно налаштовуйте швидкість для будь-якої кулінарної задачі – від обережного збивання вершків до інтенсивного замішування тіста – завжди буде повний контроль над усім! Функція Турбо! Завдяки турбо-функції наш міксер чудово справляється з більш складними та вимогливими кулінарними завданнями. Незалежно від того, чи потрібно швидко подрібнити тверді інгредієнти або ретельно замісити густе тісто, ця функція буде для вас незамінною. Не тільки якісне збивання, а й замішування! У комплекті з нашим приладом ви знайдете необхідні аксесуари – мішалки (відмінно збийте піну або перемішайте всі необхідні інгредієнти) та гаки для замісу тіста. Тепер ваша гаряча випічка буде на столі набагато швидше! Відкрийте для себе технологію Soft Touch Завдяки технології Soft Touch використання нашого ручного міксера стає справжнім задоволенням! М’яка на дотик поверхня гарантує дбайливе, приємне та надійне утримання міксера в руці. Це робить використання нашого пристрою ще більш комфортним та приємним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кількість насадок | 4 |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий з сірим |
| Розмір (ВхШхГ) | 15 х 10 х 27 см |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Насадка вінчик | Да |
| Насадка для тіста | Да |
| Призначення | Побутове |
| Вага | 1 кг |
| Країна | Китай |
| Віночки для збивання | Так |
| Насадки для замішування тіста | Так |
- Ціна: 1 599 ₴








