влевовправо
-17%Сушильна машина Candy RP4 H7A2TRE-S
- Готово до відправки
- Код: RP4 H7A2TRE-S
25 999 ₴
21 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KG Detector - економить до 70% електроенергії KG Detector — це широка система автоматизації зважування. Перед віджимом рухи барабана забезпечують рівномірний розподіл тканини, виключаючи перевантаження компонентів під час роботи пристрою. Пральна машина автоматично вибирає найкращі параметри сушіння (кількість віджимань і тривалість циклу) відповідно до обсягу завантаження, економлячи час і енергію, зменшуючи споживання електроенергії до 70%. Тепловий насос - ЕКО рішення Технологія теплового насоса — це сучасна, енергозберігаюча та екологічна система сушіння, яка ефективно використовує нагріте повітря в барабані. Це унікальне рішення зменшує споживання енергії до 50% і забезпечує набагато кращий догляд за одягом і тканинами порівняно зі звичайною сушаркою. Набір швидких програм Ми знаємо, що кожен процес сушіння відрізняється, а час дорогоцінний, тому для задоволення різних потреб сушильна машина Candy пропонує кілька програм сушіння з різною тривалістю, відповідно до ваших потреб, від 30 до 90 хвилин. Усі вони швидкі та надійні, на які можна завжди покладатися. Програма RapidO Pro – ідеальні результати за 59 хвилин Ця швидка програма особливо підходить для тих, хто дбає про час, оскільки гарантує ідеальні результати за лише 59 хвилин. Вона може інтелектуально вимірювати рівень вологи в барабані та регулювати інтенсивність його рухів відповідно до кількості одягу всередині, і найкраще працює при половинному завантаженні. Легке прасування - до 80% менше складок Програма Easy Iron - це гарантія ефективного зменшення складок і аж на 80% менше прасування ніж раніше. Використовуючи революційні властивості пари, ви заощадите ще більше дорогоцінного часу і майже повністю відмовитеся від праски. Повторне використання води Тепер сушити одяг, заощаджуючи воду стане простіше, ніж будь-коли. Зручний резервуар ергономічної форми, розташований на дверцятах сушарки, вміщує до 3 літрів води, яку потім можна використати напр. поливати квіти. Його рівень завжди видно, тому його не потрібно спорожняти після кожного циклу сушіння. Нижча температура сушіння в барабанних сушарках Захистіть свій одяг від пошкодження або зміни форми, вибравши нижчу температуру сушіння (45°C - 55°C). Нижча температура дозволяє безпечно сушити різні типи тканин, як-от: шовк, вовна, синтетика, джинси, спортивний одяг, льон або бавовна. Зберегти та додати Тепер безпечно та дуже просто зупинити пристрій під час сушіння. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути паузу, відкрити барабан, додати забутий елемент і без проблем продовжити раніше вибрану програму. Швидке оновлення одягу Освіжаюча програма ефективно усуває запахи їжі та їх залишки в т.ч. після відвідування ресторану, без необхідності прати одяг або відвідувати пральню. Спеціальний цикл не тільки відновлює блиск і свіжий запах одягу, але також безпечно й ефективно нейтралізує бактерії парою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Технологія теплового насоса | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 7 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Сушка по залишкової вологості | Так |
| Сушіння за часом | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість програм сушіння | 16 |
| Програма для сушіння бавовни | Так |
| Програма сушіння для синтетики | Так |
| Сушка делікатних речей | Так |
| Швидка сушка | Так |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Функція для запобігання сминания | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Діаметр завантажувального люка | 330 мм |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Гарантія, міс | 12 |
| Програми сушки | 16 |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Вага | 37.5 кг |
| Об'єм | 99 л |
| Тип сушіння | Конденсаційний |
| Країна | Туреччина |
| Відтермінування старту | Так |
- Ціна: 21 499 ₴









