влевовправо
-14%Сушильна машина Candy ROE H10A2TCEX-S (10 кг)
- Готово до відправки
- Код: ROE H10A2TCEX-S
24 999 ₴
21 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Програми Rapido Прості, але розумні та інноваційні рішення тепер можна знайти в наборі з 14 програм на вибір. 6 швидких програм, найкоротша з яких триває лише 12 хвилин, у поєднанні з великою місткістю барабана забезпечують дивовижний комфорт використання. Easy Case Тепер сушити одяг, економлячи воду, стало простіше, ніж будь-коли. Зручний резервуар компактної конструкції та ергономічної форми, розташований у дверцятах сушарки, вміщує до 3 літрів води, яку потім можна використовувати, наприклад, для поливу квітів. Його рівень завжди видно, тому його не потрібно спорожняти після кожного циклу сушіння. Легке прасування Програма Easy Iron гарантує зменшення складок і до 80% менше прасування, ніж раніше. Використовуючи функцію відпарювання, ви заощадите ще більше дорогоцінного часу і практично повністю відмовитеся від праски. Нижча температура сушіння в барабанних сушарках Захистіть свій одяг від пошкодження, вибравши нижчу температуру сушіння (45°C - 55°C). Нижча температура дозволяє сушити різні види тканин, такі як: шовк, вовна, синтетика, джинси, спортивний одяг, постільна білизна або бавовна. Зупинити та додати Зупинити пристрій тепер безпечно та легко. Потрібно лише натиснути кнопку паузи, відкрити барабан, додати забутий предмет і без проблем продовжити раніше обрану програму. Швидке освіження одягу Функція освіження ефективно усуває запахи їжі та залишки їжі, напр. після відвідин ресторану, без необхідності прання одягу. Турбуючись про ваше здоров'я, програма безпечно нейтралізує бактерії парою. Сушіння за розміром Залежно від розміру завантаження прилад регулює час сушіння, і завдяки сучасним технологіям одяг буде мати набагато менше складок. Оптимальна сушка і використання пари забезпечує збереження тканин без ризику втрати форми. Технологія, яка піклується про навколишнє середовище Завдяки автоматичному регулюванню часу сушіння відповідно до ваги одягу, що поміщається в барабан, економія енергії збільшується. Крім того, використовуваний тепловий насос ефективно видаляє вологу зсередини сушарки, а замкнутий контур гарантує низькі втрати тепла. Повний захист без втрати форми У пристрої використовуються інноваційні рішення, завдяки яким одяг сушиться ефективно та дбайливо. Автоматичний вибір температури та рух сушильного барабана, відповідний для кожної тканини, роблять одяг безпечним, без ризику втрати форми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Технологія теплового насоса | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 10 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Сушка по залишкової вологості | Так |
| Сушіння за часом | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Кількість програм сушіння | 15 |
| Програма для сушіння бавовни | Так |
| Програма сушіння для синтетики | Так |
| Швидка сушка | Так |
| Функція для запобігання сминания | Так |
| Енергоспоживання | 2.43 кВт/год |
| Діаметр завантажувального люка | 330 мм |
| Об'єм барабану | 125 л |
| Захист від дітей | Так |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Гарантія, міс | 12 |
| Програми сушки | 15 |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Тип керування | Механічно-сенсорне |
| Вага | 41,2 кг |
| Об'єм | 125 л |
| Тип сушіння | Конденсаційний |
| Країна | Туреччина |
- Ціна: 21 499 ₴







