влевовправо
-18%Варильна поверхня Minola MVH 3031 KBL доміно склокераміка
- Готово до відправки
- Код: MVH 3031 KBL
3 899 ₴
3 210 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Склокерамічна варильна поверхня Domino Minola MVH 3031 KBL обладнана 2-ма конфорками з типом нагріву Hi-light, який дозволяє їм нагріватися протягом 10 секунд і економити ваш час у процесі приготування їжі. Перевагою даної моделі є її компактна ширина 29 см. Завдяки цьому поверхня ідеально підходить навіть для дуже маленької кухні. Оформлення та дизайн Модель виконана у сучасному мінімалістичному дизайні. Поверхня зі склокераміки чорного кольору відмінно поєднується з іншими предметами на кухні, не перевантажуючи простір і роблячи інтер'єр стильним. Склокераміка Kanger Електричнаварильна поверхня Minola MVH 3031 KBLвиготовлена з використанням склокераміки Kanger, яка відрізняється своєю стійкістю до перепадів температур та механічнихпошкоджень. Таймер Модель оснащена функцією таймера, який значно полегшує процес приготування їжі. Завдяки сенсорам на панелі керування поверхні ви можете обрати спосіб роботи таймера та встановити час від 1 до 99 хвилин. Панель керування Варильна поверхня обладнана сенсорною панеллю керування, на якій розміщені сенсори ввімкнення та вимкнення пристрою, блокування та вибору зони нагріву, а також сенсор для перемикання потужності конфорок та встановлення тривалості роботи таймера. Безпека Для забезпечення вашої безпеки поверхня для кухні оснащена функцією захисту від переливу, яка автоматично вимикає пристрій у разі потрапляння рідини на панель керування, та функцією захисту від дітей, яка заблокує панель керування, щоб ваші маленькі помічники не змогли змінити налаштування приготування. Індикатор залишкового тепла інформує вас про те, що конфорки ще не охолонули. Це дозволяє уникнути опіків та займання. Крім того, пристрій оснащений функцією автоматичного вимкнення, а також функцією блокування поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Виробник | Minola |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип електричних нагрівачів | Hi-Light |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 99 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Кількість температурних режимів | 9 |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 48 мм |
| Вага | 4.32 кг |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Стеклокерамика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість конфорок / зон нагріву | 2 |
| Матеріал основи панелі | Склокераміка |
| Тип варильної панелі | Електрична |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Країна | Китай |
| Розмір | 29 х 4.8 х 52 см |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 3 210 ₴








