влевовправо
-3%Пральна машина Milano XPB-30 PA GREEN
- Готово до відправки
- Код: XPB-30 PA
3 599 ₴
3 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина MILANO XPB-30 PA Ви шукайте просту, надійну пральну машину активаторного типу пропонуємо Вам MILANO XPB-30 PA з максимальним завантаженням 3,5 кг. Ця надійна напівавтоматична машинка з вертикальним завантаженням відмінно підійде для установки в місцевості без централізованого водопостачання або при слабкому тиску води. Така машинка буде відмінним вибором у сільській місцевості або на дачі. Машина проста в експлуатації, її функціональності і потужності достатньо для якісного прання білизни та одягу. Тип машини - вертикальна, що робить її меншою за габаритами, а також більш надійною. Вертикальна система вигідна тим, що барабан тримається на двох осях, а ремінь приводу взагалі не використовується в більшості випадків. Звичайно ж, основною перевагою залишається компактність цього пристрою. Є таймер відстрочки на 15 хвилин. Режими: сильно забруднена, режим полоскання. Сучасні пральні машини-напівавтомати мають ряд переваг: не вимагають підключення до центральної системи водопостачання, тому їх можна використовувати незалежно від наявності та якості комунальної інфраструктури. Ця обставина, а також їх порівняно невеликі габарити і вага дозволяє легко переміщати пральні машини, а також встановлювати їх в будь-якому зручному місці. Також вони мають значно нижчу ціну, ніж їх автоматичні аналоги, тому для покупки часто навіть не потрібно користуватися дорогої послугою споживчого кредитування. Напівавтомати обходяться і в експлуатації істотно дешевше: - в 6-10 разів більш економічно витрачають електроенергію в розрахунку на одне середнє прання! - в 3-5 разів економічніше по витраті води! - підійде практично будь-який пральний порошок, навіть самий простий і доступний за ціною! Пральна машина - призначена для прання в домашніх умовах білизни, деяких предметів одягу, завіс, покривал, рушників і т. П. Машинне прання засноване на розчиненні і вимиванні частинок бруду з волокон тканини в результаті інтенсивної циркуляції розчину миючих засобів щодо поміщених в машину речей. Вимиті з тканини частки бруду після закінчення прання віддаляються разом з миючим розчином, після чого тканину полощуть у чистій воді і віджимають вручну або механічно, часто безпосередньо в машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milano |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 3.5 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Матеріал бака | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Грузія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Напівавтомат |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 7.5 л |
| Кількість програм прання | 2 |
| Рівень шуму при пранні | 60 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Макс. швидкість віджиму | 1350 об/хв |
| Гарантія, міс | 12 |
| Призначення | Побутове |
| Країна | Китай |
- Ціна: 3 499 ₴



