влевовправо
-7%Соковитискач Zelmer ZJE4800
- Готово до відправки
- Код: ZJE4800
4 279 ₴
3 979 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насолоджуйтесь свіжим соком вдома Якщо вам подобаються свіжі фруктові та овочеві соки, ви можете легко та швидко приготувати їх вдома завдяки нашій соковижималці Sano. Її потужність складає 600 Вт, має дві швидкості обертання, чого достатньо для приготування смачних соків, у тому числі з більш твердих овочів і фруктів. Готувати сік ніколи не було так просто Завдяки тому, що діаметр завантажувального отвору становить цілих 65 мм, вам не доведеться нарізати фрукти та овочі на дрібні шматочки. Такий розмір отвору дозволяє вичавлювати сік із цілих буряків або середнього яблука. Це економія часу, яку ви обов’язково оціните. Свіжий сік з собою У комплекті із соковижималкою Sano ви знайдете пляшку для води з тритану з кришкою, що дозволяє брати готовий сік на роботу, навчання чи поїздку. Тритан – сучасний матеріал, повністю безпечний для здоров’я і не містить BPA. Протикрапельна система Після використання нашої соковижималки під нею не залишиться мокрої плями. Ми оснастили її функцією ANTI-DRIP, яка запобігає капанню. І все це для того, щоб щоденне приготування соку було легким та приємним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Призначення | Побутове |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Об'єм резервуара для соку | 0.4 л |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 0.7 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Система «Крапля-стоп» | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал сітки центрифуги | нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий з чорним |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Об'єм ємності для соку | 0,4 л |
| Країна | Китай |
| Розмір | 66 х 18 х 15 см |
| Система «Капля-стоп» | Так |
- Ціна: 3 979 ₴






