влевовправо
-6%Морозильна скриня Milano MCD200W
- Готово до відправки
- Код: MCD200W
8 999 ₴
8 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна скриня із 200-літровою морозильною камерою - це надійний і функціональний пристрій для зберігання заморожених продуктів. З потужністю заморожування 12 кг на добу ви зможете легко зберігати свіжі продукти протягом тривалого часу. Клас енергоспоживання A+ робить його ефективним і економічним, а статична система охолодження та механічне управління забезпечують надійну роботу. Із компактними габаритами 84.5 х 90.5 х 54.5 см і класичним білим кольором цей морозильник легко впишеться в будь-який інтер'єр кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Виробник | Milano |
| Загальний об`єм | 200 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 12 кг/добу |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип компресора | Поршневий |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість відділень | 1 |
| Система охолодження | Статична |
| Об'єм морозильної камери | 200 л |
| Тип камери | Скриня |
- Ціна: 8 499 ₴


