влевовправо
-14%Морозильна скриня Milano MCD251W
- Готово до відправки
- Код: MCD251W
10 499 ₴
8 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручне механічне управління Такий контроль допоможе вам швидко встановити обрану температуру всередині вашої морозильної камери. Морозильна камера має зручний доступ до ручки термостата, що значно полегшує керування всіма функціями пристрою. Ергономічна ручка Кожна деталь має значення. Інтегрована ручка зручної форми дозволяє легко відкривати та закривати дверцята морозильної камери, забезпечуючи швидкий доступ до внутрішньої частини пристрою. Ручка ідеально лягає в руку, що робить відкривання безпечним.
| Основні | |
|---|---|
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Виробник | Milano |
| Загальний об`єм | 250 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Кількість дверей | 1 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Потужність заморожування | 15 кг/добу |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 954 мм |
| Глибина | 615 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип компресора | Поршневий |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість відділень | 1 |
| Система охолодження | Статична |
| Об'єм морозильної камери | 250 л |
| Тип камери | Скриня |
| Країна | Китай |
- Ціна: 8 999 ₴









