влевовправо

Пральна машина Gorenje WNHPI 62 SCSIRV/UA (з баком)
- Готово до відправки
- Код: WNHPI 62 SCSIRV/UA
19 899 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина GORENJE WNHPI62SCSIRV з баком у комплекті. Вона повністю автономна і не залежить від центрального водопостачання, вода подається із спеціального бака, попередньо наповненого. Пральна машина автомат із баком для води спеціально створена для людей, які цінують комфорт у будь-яких умовах. Унікальна хвиляста форма барабана в поєднанні з особливими тривимірними хвилястими ребрами пом’якшує волокна, що забезпечує більш дбайливий догляд за речами і дозволяє досягти бездоганної якості прання та мінімізувати кількість складок. Простий інтерфейс із розташованою по центру ручкою регулювання дає змогу почати прання, зробивши 3 прості дії: увімкнувши машину, вибравши програму й натиснувши на кнопку запуску! Немає жодної потреби вибирати додаткові програми й параметри. Водночас зберігається можливість задати параметри за допомогою великого сенсорного інтерфейсу, щоб точно визначити спосіб прання ваших речей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Клас віджиму | B |
| Вибір температури прання | Так |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Глибина | 735 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від дітей, Вибір швидкості віджиму, Захист від протікання, Дисплей, Звуковий сигнал, Відстрочка старту |
| Програми | Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання спортивного одягу, Економічна програм, Попереднє прання, Програма ручного прання, Програма "Синтетика", Програма прання дитячих речей |
| Рівень шуму при пранні | 56 дБ |
| Кількість програм прання | 15 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Макс. швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Вага | 64.0 |
| Країна | Словлення |
| Розмір | 85 x 59.7 x 73,5 см |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Споживання води | 35.0 |
- Ціна: 19 899 ₴









