влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новий рівень формату HDДисплей телевізора LG HD з більш багатим кольором дозволить вам насолоджуватися улюбленим контентом з яскравішою та природнішою кольоропередачею.Незабутні враження від переглядуІнтелектуальний процесор α5 Gen5 телевізора LG HD дозволяє повністю зануритися у зображення.Інтелектуальний контроль яскравостіІнтелектуальний контроль яскравості забезпечує відмінний рівень яскравості в будь-якому інтер'єрі, адаптуючи яскравість до освітлення приміщення.Розумніше, ніж ви можете уявитиThinQ AI дозволяє зручно використовувати весь функціонал телевізора LG HD: від голосового керування до персоналізації контенту. Пульт Magic Remote не входить до комплекту.Розумний телевізорПросте керування голосом. Голосове смарт-керування за допомогою Google Assistant, Amazon Alexa, Apple AirPlay та інших рішень робить керування телевізором LG простіше і швидше.Мій профільНасолоджуйтесь комфортом, увійшовши в свій обліковий запис і переглядаючи контент, рекомендований спеціально для вас.Спорт-оповіщення Sport AlertЗавдяки спорт-оповіщенням вам більше не доведеться замислюватися про те, як не пропустити улюблені матчі! Отримуйте сповіщення перед найважливішими змаганнями.LG HDR10 ProРівень яскравості HDR10 Pro регулюється таким чином, щоб покращити колір і чіткість кожного зображення. Ви будете вражені реалістичністю зображення.Режим FILMMAKER MODEНасолоджуйтесь якістю та кольором фільмів в автентичному вигляді, який був задуманий режисером.Доступ до улюблених платформ.Підключіться до сервісів, на які у вас оформлена передплата, та насолоджуйтесь улюбленими шоу.Хмарні ігриГрайте в улюблені хмарні ігри завдяки сумісності з Google Stadia та GEFORCE Now.Грова панель & Оптимізатор ІгорВсі налаштування для оптимального геймплей в одному місці. Ігрова панель дозволяє швидко змінювати налаштування гри в залежності від жанру.HGiGLG співпрацює з найбільшими представниками ігрової індустрії, дозволяючи вам насолоджуватися новітніми HDR-іграми з максимальним зануренням.ЕкологічністьВ упаковці для телевізорів LG використовується одноколірний друк та коробка, придатна для вторинної переробки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Польща |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Споживана потужність | 37 Вт |
| Кріплення на стіну | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Операційна система | webOS |
| Зображення | |
| Частота екрану | 60 Гц |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 2 |
| Кількість роз'ємів USB | 1 |
| Підтримувані формати флеш-карт | CI/PCMCIA |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Розміри | |
| Ширина | 736 мм |
| Висота | 437 мм |
| Глибина | 82.9 мм |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота розгортки екрана | 60 Гц |
| Діагональ екрана | 32" |
| Гарантія, міс | 12 |
| Роздільна здатність дисплея | 1366 х 768 |
| SmartTV | Да |
| DVB-S | Да |
| Розмір без підставки (ВхШхГ) | 736 x 437 x 82.9 мм |
| Wi-Fi | Да |
| DVB-C | Да |
| Bluetooth | Да |
| DVB-T2 | Да |
| DVB-T | Да |
| DVB-S2 | Да |
| Потужність динаміків | 2 x 5 Вт |
| Інтерфейс | 1 x USB, 1 x RJ-45, CI, 2 x HDMI |
| Тип матриці | VA |
| Країна | Польща |
| Розмір | 736 x 464 x 180 мм |
- Ціна: 8 999 ₴








