Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста та енергозберігаюча плойка ADLER AD-2116 допомагає швидко і легко зробити локони вашого волосся ще красивішими. Керамічна поверхня швидко нагрівається та рівномірно розподіляє тепло, дозволяючи досягти бажаного ефекту за лічені хвилини. Плойка стане корисним пристроєм для кожної жінки, яка дбає про свою зовнішність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 36 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Терморегулятор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Функція автовідключення | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Вага | 0.29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний з рожевим |
| Гарантія, міс | 12 |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Тип керування | Механічний |
| Призначення | Побутове |
| Температура нагрівання | 140 - 200 °С |
| Діаметр | 19 мм |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Країна | Китай |
| Функція автовимкнення | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 699 ₴







