влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Випрямляч для волосся ADLER AD-2317 є просто незамінним засобом у створення прекрасної зачіски. З його допомогою ви зможете зробити волосся ідеально рівним. Кожна володарка такого випрямляча зможе щодня експериментувати над своїм образом Прасочка для волосся Adler AD 2317 призначена для випрямлення волосся, а також для створення локонів. Має широкі керамічні пластини розміром 25 x 90 мм Завдяки керамічному покриттю волосся менше пошкоджуються в процесі випрямлення, ніж при використанні плойок з металевим стрижнем. Щипці для вирівнювання волосся дуже легкі і зручні. Оснащені індикатором живлення, обертовим кабелем і петлею для підвішування. Є функція швидкого нагріву (РТС).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Тип | Випрямлячі |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Індикатор роботи | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Фіксація пластин | Так |
| Плаваючі пластини | Так |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Вага | 0.23 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Гарантія, міс | 12 |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Тип керування | Механічний |
| Призначення | Побутове |
| Температура нагрівання | 200 °С |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Країна | Китай |
| Поворот шнура на 360 градусов | Так |
| Фиксация пластин | Так |
- Ціна: 499 ₴







