влевовправо
-16%Відпарювач ручний Tefal DT6130E0
- Готово до відправки
- Код: DT6130E0
1 899 ₴
1 599 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний відпарювач Tefal Access Steam First Ручний відпарювач Tefal Access Steam First в компактному і ультралегкому корпусі допоможе легко доглядати за тканинами вдома і в подорожах. Завдяки потужності 1300 Вт відпарювач розігрівається всього за 15 секунд і подає пар зі швидкістю 20 г / хв - ваш одяг буде виглядати бездоганно за лічені секунди. Сучасний ергономічний дизайн корпусу відпарювача - це стійка підставка, комфортна рукоятка, знімний резервуар для води і кнопка подачі пари, яка розташовується прямо під вказівним пальцем вашої руки. Ручний відпарювач Tefal Access Steam First безпечний для всіх типів тканини і замінює дорожню праскув будь-якій поїздці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.07 л |
| Час нагріву до утворення пари | 0.4 хв |
| Продуктивність пари | 20 г/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний бак для води | Так |
| Можливість доливання води | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.6 м |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 106 мм |
| Глибина | 184 мм |
| Вага | 0.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Блакитний з білим |
| Постійна подача пари | 20 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 70 мл |
| Гарантія, міс | 24 міс |
| Покриття підошви | Пластик |
| Тип праски | Відпарювач |
| Країна | Китай |
| Розмір | 30 x 10.6 x 18.4 см |
| Індикатор нагрівання | Так |
- Ціна: 1 599 ₴









