влевовправо
-13%Духова шафа Whirlpool OMK58HU1B
- Готово до відправки
- Код: OMK58HU1B
11 999 ₴
10 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудована електрична шафа Whirlpool OMK58HU1 має найвищий клас енергоефективності А/А+, що говорить про його економічність у споживанні електроенергії. З місткістю 71 л він ідеально підходить для приготування як звичайних, так і великих порцій страв. Функція Multifunction 8 дає різні режими приготування, включаючи опції для випікання хліба, піци, тортів, здоби. А система Cook3 дозволить приготувати три страви одночасно, не змішуючи їх ароматів та смаку. Електроне керування Зручна панель з екраном та електронним контролем температури забезпечує точність та приголомшливий комфорт у налаштуванні параметрів. Ви зможете легко вибрати необхідний режим всього в кілька дій, при цьому на дисплеї показано всю необхідну для моніторингу інформацію. Слайдерні полички Система висувних напрямних дозволяє легко та зручно висувати листи всередині духовки. Це забезпечує максимальний комфорт у процесі створення їжі та перевірки стану страв – жодна ємність не перевернеться. Гідролітичне очищення Технологія Smart Clean забезпечує легкість та ефективність у догляді за духовкою Whirlpool OMK58HU1. Гідролітичне очищення використовує пару, щоб зробити процес видалення жиру та бруду більш простим та безпечним. Варто додати, що цей підхід ще й екологічний, адже можна уникнути застосування побутової хімії. Програма Auto Bread Режим призначений спеціально для випікання хліба. Він автоматично налаштовує температуру та час приготування, щоб отримати ідеально випечений виріб. Хлібобулочний сегмент та здоба будуть бездоганними, адже для цього створені всі умови. Примусова вентиляція Така система духової шафи Whirlpool OMK58HU1 забезпечує рівномірний розподіл тепла всередині духовки, а нова технологія конвекції дає стравам соковитість усередині та хрумку скоринку зовні. І вам більше не потрібно перевертати страву в процесі приготування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Країна виробник | Польща |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Сенсорні, Поворотні, Утоплювані |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип гриля | електричний |
| Споживана потужність | 2900 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Термостат | Так |
| Дисплей | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 551 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 583 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Об'єм духовки | 71 л |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Технологія чищення | Гідролітична |
| Країна | Польща |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 10 499 ₴









