влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвищення швидкості завдяки Wi-Fi 6 Wi-Fi 6 дасть змогу домогтися незрівнянної швидкості. Завдяки 1024-QAM і довгому символу OFDM загальна швидкість Mercusys MR70X може сягати 1800 Мбіт/с — до 1201 Мбіт/с на 5 ГГц і до 574 Мбіт/с на 2.4 ГГц. Сміливо запускайте онлайн-ігри, дивіться відео в 4К і виконуйте інші завдання без затримок. Учетверо більше під'єднань Технології OFDMA і MU-MIMO дають змогу обмінюватися даними відразу з декількома пристроями, покращуючи загальну ефективність роботи мережі. Широке якісне покриття Чотири всеспрямовані антени з високим коефіцієнтом посилення й технологією Beamforming забезпечать стабільний Wi-Fi сигнал у всьому будинку. Надійний захист Новітній стандарт шифрування WPA3 гарантує високу безпеку Wi-Fi мережі. Гігабітна швидкість за кабелем Передавайте дані на запаморочливій швидкості. Енергозбереження Технологія Target Wake Time (TWT) знижує енергоспоживання мобільних і IoT-пристроїв під час передавання даних. Менше Wi-Fi перешкод BSS color допоможе мінімізувати перешкоди від інших сигналів для поліпшення якості під'єднання. Smart Connect Розумним способом підбирає найбільш придатний діапазон для кожного пристрою. Режим точки доступу Перетворює дротову мережу на бездротову.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | 802.11ax |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 171.6 мм |
| Ширина | 208.8 мм |
| Висота | 41.7 мм |
| Вага | 305 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Гарантія, міс | 36 місяців |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Призначення | Домашній |
| Країна | Китай |
| Розмір | 208,8 × 171,6 × 41,7 мм |
- Ціна: 1 899 ₴





