влевовправо
-11%Чайник Rotex RKT90-G (скло, підсвітка)
- Готово до відправки
- Код: RKT90-G
559 ₴
499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник Rotex RKT90-G - потужний асистент з 1500 Вт та вражаючою ємністю 1,8 літра. Завдяки закритому нагрівальному елементу з нержавіючої сталі, він гарантує безпечність, із захистом від перегріву та автоматичним відключенням при відсутності води чи під час закипання. Поворотна база на 360 градусів та індикатор рівня води забезпечують комфорт у використанні. Фільтр від накипу та міцний корпус із скла додають функціональність та естетику, а LED підсвітка робить процес використання елегантним та зручним.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Підсвічування чайника | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 0.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Нагрівальний елемент | Дисковий |
| Гарантія, міс | 12 |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Призначення | Побутове |
| Об'єм чайника | 1,8 л |
| Країна | Китай |
| Функція автовимкнення | Так |
| Автоотключение при отсутствии воды | Так |
| Наличие фильтра | Так |
| Подсветка чайника | Так |
| Поворот на 360 градусов | Так |
- Ціна: 499 ₴








