влевовправо

Витяжка Minola HDN 6224 WH 700 LED (похила)
- Готово до відправки
- Код: HDN 6224 WH 700 LED
3 799 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Похила кухонна витяжка Minola HDN 6224 WH 700 LED обладнана двигуном оптимальною потужністю 65 Вт. Максимальна продуктивність пристрою в режимі відведення повітря складає 700 м3/год. Це дозволяє ефективно видаляти випари, небажані запахи та кіптяву, які утворюються в процесі приготування їжі. Витяжка зі стандартною шириною 59.5 см ідеально підходить для використання з варильною поверхнею такого ж розміру, який є універсальним для більшості кухонних приміщень. Оформлення та дизайн Завдяки чудовим ергономічним якостям, якими наділена пристінна витяжка Minola HDN 6224 WH 700 LED, вона ідеально доповнить будь-який інтер'єр і стане стильною родзинкою на вашій кухні. Фасадна сторона витяжки виготовлена з загартованого скла, яке відрізняється високою жароміцністю, стійкістю до механічних пошкоджень, а також робить вигляд витяжки ультрасучасним, що прийде до душі будь-якому кулінару. Дизайн витяжки відмінно підійде для інтер'єрів у різних стилях, як наприклад, хай-тек, модерн, лофт, арт-деко і навіть класика. Стаючи цікавим акцентом в інтер'єрі, вона зробить кухню оригінальною та сучасною. Алюмінієвий фільтр Кухонна витяжка обладнана алюмінієвим жировим фільтром, що складається з трьох шарів. Він забезпечує надійний захист двигуна та інших деталей пристрою від потрапляння жиру та випарів. Очищення алюмінієвого фільтра слід проводити кожні 2-3 місяці вручну в мильному розчині або в посудомийній машині. Режими роботи Витяжка може працювати у двох режимах: Режим відведення – повітря виводиться назовні через вентиляційний отвір; Режим рециркуляції – повітря циркулює всередині приміщення та очищується, проходячи через вугільний фільтр. Використання режиму рециркуляції витяжки можливе лише після встановлення вугільного фільтра, який продається окремо. Для вашої витяжки також можна підібрати відповідний вугільний фільтр від виробника. Надійне керування Механічна панель управління дуже проста та інтуїтивно зрозуміла. На ній розташовані кнопки увімкнення/вимкнення витяжки, освітлення та перемикання швидкостей. Активувати потрібну функцію можна одним легким натиском. Кнопкова панель управління є найбільш надійною та довговічною. Сучасне освітлення Декоративна кухонна витяжка обладнана LED-лампою потужністю 1 Вт. Світлодіоди забезпечують комфортне додаткове освітлення варильної поверхні і є найбільш економним джерелом світла. Швидкості роботи Витяжка має 3 швидкості роботи. Необхідна швидкість обирається виходячи з інтенсивності забруднення повітря на кухні. Кожній швидкості характерна різна продуктивність: На першій швидкості роботи витяжка забезпечує мінімальну продуктивність та шум і використовується при малій інтенсивності випарів; Друга швидкість із середньою продуктивністю використовується найчастіше і підходить для очищення повітря при готуванні їжі на двох конфорках одночасно; Третя швидкість роботи з максимальною продуктивністю та рівнем шуму використовується при високій концентрації випарів, гару та диму, які утворюються в процесі інтенсивного приготування їжі. Рівень шуму пристрою не перевищує 64 дБ, що вважається комфортним значенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Відвід, Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 700 куб.м/год |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Ширина | 595 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Освітлення | світлодіодні лампи |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Потужність освітлення | 1 Вт |
| Таймер | Ні |
| Антизворотний клапан | Так |
| Габаритні розміри | |
| Мінімальна висота | 295 мм |
| Максимальна висота | 895 мм |
| Глибина | 295 мм |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Загартоване скло |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тип керування | Кнопкове |
| Призначення | Побутове |
| Тип конструкції | Похила |
| Кількість моторів | 1 |
| Країна | Китай |
| Розмір | 59.5 x 29.5~89.5 x 29.5 см |
- Ціна: 3 799 ₴









