влевовправо

Кондиціонер Samsung AR24BXHQASINUA (інвертор, -22)
- Готово до відправки
- Код: AR24BXHQASINUA
39 999 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер Samsung AR24TXHQASINUA Basic відноситься до базової моделі лінійки інверторних спліт-систем серії Basic 2023 року, призначених для створення сприятливої атмосфери в житлових і комерційних об'єктах площею до 70 м2. Робота на обігрів при температурі до -22°С. У кондиціонері використовується високоефективний фреон - R32. Кондиціонер Samsung серії Basic оснащений 4-полюсним DC-інверторним компресором нового покоління, а також повітряним фільтром, здатним максимально ефективно вловлювати пил, хвороботворні організми та алергени, а крім того, має високий ступінь очищення. Завдяки продуманій функції 2-Way Auto Swing повітряний потік розподіляється рівномірно по всьому приміщенню, і може розподіляти як холодне, так і тепле повітря в будь-якому напрямку для досягнення максимально комфортної атмосфери. Основні переваги кондиціонера Samsung Basic: Площа, що обслуговується, до 70 м2; Новий 4-полюсний інверторний компресор; Температурний діапазон -22...+43°C; Технологія SMART FLOW - охолодження і обігрів відбуваються максимально комфортно і без протягів; Функція CLEAN INSIDE - вбудована система самоочищення випарника внутрішнього блоку; Добовий таймер; Пульт ДУ; Функція здорового осушення DRY AIR; Низьке споживання енергії завдяки технології цифрового інвертора - підтримання бажаної температури відбувається без частих включень і виключень, за рахунок чого частота коливань мінімальна; Режим Fast Cooling - швидке і ефективне охолодження з максимально швидким обертанням вентилятора до уповільнення; HD-фільтр з функцією ефективного уловлювання найдрібніших частинок, пилу і різних алергенів; Режим Good Sleep - автоконтроль та точне налаштування температури для створення комфортних умов повноцінного сну; Функція 2-Way Auto Swing - рівномірний розподіл повітряних потоків для досягнення максимального комфорту; Екологічно чистий холодоагент R32 нового покоління.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Потужність обігріву | 7300 Вт |
| Потужність охолодження | 7100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -22 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 46 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 805 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 495 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Площа обслуговування | до 70 м кв |
| Гарантія, міс | 36 місяців |
| Wi-Fi | Немає |
| Вага | 13 кг/32,7 кг |
| Встановлення | Настінний |
| Країна | Китай |
| Розмір | 1040 x 327 x 220/890 x 673 x 342 мм |
- Ціна: 39 999 ₴







