влевовправо
-19%Чайник Rotex RKT82-G (скло, підсвітка)
- Готово до відправки
- Код: RKT82-G
679 ₴
549 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник Rotex RKT82-G дозволить закип'ятити воду за лічені секунди! Цей потужний електрочайник (2200 Вт) ємністю 1.7 л має прихований нагрівальний елемент з нержавіючої сталі, а також вбудований знімний фільтр, який легко знімається і миється. Ви завжди отримаєте кришталево чисту воду без частинок накипу. Корпус виготовлений з високоміцного скла, яке є екологічно чистим матеріалом. Завдяки градуюванні, яке нанесена на поверхні чайника, Ви зможете закип'ятити необхідний обсяг води. Електрочайник Rotex RKT82-G (RKT82-G) гарантує повну безпеку при його експлуатації. Адже, в ньому передбачена багаторівнева система захисту: автоматичне відключення при закипанні води, а також захист від перегріву. Крім того, чайник з'єднаний з базою центральним контактом і легко обертається на 360 градусів, що забезпечує повну свободу переміщення. Купіть електрочайник Rotex RKT82-G за нашою доступною ціною і отримуйте задоволення від прекрасного смаку Вашого улюбленого гарячого напою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Індикатор рівня води | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір корпусу | Прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Фільтр | нейлоновий |
| Підсвічування чайника | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 1.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Нагрівальний елемент | Дисковий |
| Призначення | Побутове |
| Об'єм чайника | 1,7 л |
| Країна | Китай |
| Розмір | 24 х 22 х 18.5 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Функція автовимкнення | Так |
| Автоотключение при отсутствии воды | Так |
| Наличие фильтра | Так |
| Подсветка чайника | Так |
| Поворот на 360 градусов | Так |
- Ціна: 549 ₴








