влевовправо
-12%Стайлер/плойка Rotex RHC490-T AirBrush (автоматична)
- Готово до відправки
- Код: Rotex RHC490-T AirBrush
1 529 ₴
1 339 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Rotex RHC490-T AirBrush - автоматична фен-щітка потужністю 1200 Вт з 4-в-1 функціональністю. Завдяки трьом температурним режимам та двом швидкостям, вона стане ідеальним інструментом для створення різноманітних укладок. Комплектація включає: 1. Щітка з видимими щетинками діаметром 50 мм (обертається). 2. Щітка з видимими щетинками діаметром 38 мм (не обертається). 3. Фен-щітка плоска. 4. Фен-насадка. Насадки виконані з турмаліновим покриттям для максимального захисту волосся. До комплекту входить стильна сумка для зручного зберігання. Rotex RHC490-T AirBrush - ваш надійний помічник у створенні ідеального образу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Тип | Стайлери повітряні |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Обертання насадки | Так |
| Обертання в двох напрямках | Так |
| Насадка-щітка | Так |
| Діаметр щітки | 50 мм |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Індикатор роботи | Так |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Концентратор | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Турмалінове покриття | Так |
| Вага | 0.76 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний із золотим |
| Матеріал покриття | турмалінове |
| Призначення | Побутове |
| Іонізація | Да |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна | Китай |
| Вращение насадки | Так |
| Вращение в двух направлениях | Так |
| Насадка-щетка | Так |
| Термоизолированный наконечник | Так |
| Чехол для хранения и транспортировки | Так |
- Ціна: 1 339 ₴









