влевовправо

Духова шафа Gorenje BOS6737E06BG
- Готово до відправки
- Код: BOS6737E06BG
14 499 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коли зненацька напало натхнення Температура в духових шафах OptiBake досягає 200 °C усього за 5 хвилин, а це на 30 % швидше, ніж при звичайному розігріванні. Завдяки цьому наші моделі духовок — одні з найшвидших на ринку. Дуже зручно, коли ви готуєте страви, що потребують попереднього розігрівання. Щойно пристрій розігріється, відобразиться світловий індикатор і пролунає звуковий сигнал. Найкраща піца у місті Ця програма з можливістю налаштування температури випікання до 300 °C створена спеціально для полегшення приготування неперевершеної піци, фокачі, коржів і подібних страв. Простіший спосіб випікання з парою Ця програма створює ідеальні умови для підняття тіста й хрусткої скоринки завдяки додатковій парі. Просто налийте трохи води в мілке деко та виберіть програму ExtraSteam, а про все інше подбає духова шафа. Подвійний нагрівач для хрусткої скоринки Найкращих результатів випікання можна досягти, поєднавши великий і малий грилі. Продумане розташування цих елементів забезпечує оптимальний розподіл жару та найкращі результати готування: страви виходять хрусткими ззовні та ніжними всередині. Щоразу рівномірне випікання Електричні духові шафи Гореньє відомі своєю інноваційною округлою камерою, яка вже багато років відрізняє їх від інших духовок. Форма камери духовки HomeMade створена за мотивами традиційної дров’яної печі та забезпечує кращу циркуляцію повітря, ніж у моделях інших виробників, що дозволяє досягати бездоганних результатів випікання. Нещодавно форма HomeMade отримала новий дизайн, а потік повітря було покращено завдяки оновленій конструкції нагрівача й оптимальному розташуванню вентиляційних отворів. Це дало змогу забезпечити стабільну температуру по всій камері духовки. Ваші страви більше ніколи не пригоратимуть з одного боку, залишаючись сирими з іншого. Найшвидший спосіб випікання заморожених продуктів Ця ефективна програма випікання ідеально підходить для всіх типів заморожених продуктів і напівфабрикатів. Для найсмачнішої золотистої скоринки Функція ГРАТЕН допомагає досягти ідеальної золотисто-коричневої скоринки на лазаньї, м’ясі та запіканках, зокрема картопляній. Об’єм 77 л Потрібно приготувати дуже багато їжі? Інноваційне рішення дало змогу розширити внутрішній простір камери духової шафи, завдяки чому ви можете використовувати всю її ширину. Тепер кожне деко має більше місця, а завдяки передовим технологіям страви готуються рівномірно на всіх рівнях. Для дуже ніжних і соковитих страв Ця функція забезпечує ніжне, повільне та рівномірне випікання. Волога утримується всередині продукту, завдяки чому його консистенція залишається надзвичайно ніжною та соковитою. Підходить для приготування м’яса, риби або кондитерських виробів на одному рівні. Просте й безпечне користування деками для випікання Телескопічні направляючі рухаються плавно та забезпечують чудовий огляд процесу випікання, а також простоту й безпечність користування деками. Залежно від моделі, духові шафи Gorenje OptiBake оснащено телескопічними напрямними, що висуваються на ¾ своєї довжини, на одному або двох рівнях. Також доступні додаткові гнучкі однорівневі телескопічні напрямні, які можна легко закріпити на потрібному рівні дротяних напрямних. Ефективна система регулювання тепла Система DynamiCooling ефективно охолоджує зовнішню поверхню (корпус) духовки та запобігає пошкодженню внаслідок її нагрівання. Теплові датчики в духовках із системою DynamiCooling+ регулюють охолодження зовнішніх стінок духовки до безпечної температури — 60 C. Це особливо корисно для духових шаф з функцією піролітичного очищення, виконання якого відбувається при дуже високій температурі. Слухайте оплески вдячних гостей, а не дверцят духовки Дверцята духової шафи відчиняються та зачиняються одним дотиком, плавно й безшумно. Легкий доступ — легке чищення Скло дверцят виймається без зайвих зусиль, тож ви зможете з легкістю їх мити й завжди чудово бачити все, що відбувається в духовці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Елементи управління | Сенсорні, Поворотні, Утоплювані |
| Об'єм духової шафи | 77 л |
| Кількість режимів приготування | 11 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип гриля | інфрачервоний |
| Приготування на пару | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Максимальна температура нагріву | 300 град. |
| Дисплей | Так |
| Годинник | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Кількість стекол дверцят духовки | 2 |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Вага | 29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Об'єм духовки | 77 л |
| Номінальна напруга | 220-240 В |
| Тип керування | Механічно-сенсорне |
| Кількість програм приготування | 11 |
| Технологія чищення | Очищення парою |
| Максимальна температура нагрівання | до 300 °C |
| Країна | Словлення |
| Гарантія | 24 міс |
- Ціна: 14 499 ₴






