влевовправо

Сушарка для одягу EuroHome 2022LX COMFORT 20м (чорна)
- Готово до відправки
- Код: 2022LX
1 599 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка для білизни Eurohome COMFORT невелика та компактна, її легко складати та розкладати. У складеному вигляді конструкція займає небагато місця і її можна розмістити у невеликому просторі. Габаритні розміри сушарки у закритому стані: 55 x 8 x 129 см, вага – 3.2 кг. Крила, які знаходяться з боків корпусу, розкладаються в різні боки і збільшують робочу поверхню сушіння до 20 м. Розміри конструкції в розкритому вигляді 178 x 55 x 93 см. Максимально допустиме навантаження - 20 кг, можна одночасно сушити нижню білизну з двох-трьох завантажень пральної машини. Міцна та стійка сушилка виготовлена зі сталі та покрита електростатичною порошковою фарбою для захисту від корозії. Всі пластикові компоненти міцні, із стійкого до подряпин та деформації матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurohome |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,2 кг |
| Встановлення | Підлоговий |
| Максимальне навантаження, кг | 20 кг |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Призначення | Побутове |
| Розмір | 178 x 55 x 93 см |
- Ціна: 1 599 ₴




