влевовправо

Міксер MPM MMR-19/B (500Вт, білий)
- Готово до відправки
- Код: MMR-19/B
1 199 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Приготуйте найсмачніші десерти, коктейлі, оксамитові креми та торти лише за кілька хвилин! Ознайомтеся з елегантним ручним міксером білого кольору MMR-19B потужністю 500 Вт, який значно прискорює процес приготування багатьох страв. Замішуйте, місіть, збивайте – завдяки змінним насадкам ви можете підібрати тип міксера до типу тіста і щодня експериментувати з новими рецептами. Тепер збити легкі маси або замісити важке тісто не складе труднощів. Ручний міксер MMR-19B високої потужності 500 Вт дозволяє рівномірно змішувати та збивати інгредієнти без особливих зусиль.Ручний міксер MMR-19B оснащений 5-швидкісним регулятором швидкості, що дозволяє працювати на різних швидкостях.Ви можете зручно регулювати потужність в залежності від інгредієнтів, а правильно підібрана швидкість забезпечує найкращі результати: коржики стають пишними, а соуси гладкими. Маєте справу з твердими інгредієнтами? Використовуйте функцію TURBO, яка миттєво збільшує швидкість пристрою та допомагає ефективно їх змішати. У комплект міксера ММР-19B входять два віночки для збивання піни та легкого тіста, а також два гачкові міксери для замішування більш важкого тіста та м’ясних чи овочевих мас. Перемішуйте, місіть і збивайте без турбот!Ручний міксер ММР-19B повністю безпечний, пристрій має захист від випадкового зняття насадок під час роботи та інтуїтивно зрозумілу кнопку, що звільняє їх блокування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Кількість насадок | 4 |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Кнопка від'єднання насадок | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Насадка вінчик | Да |
| Насадка для тіста | Да |
| Призначення | Побутове |
| Країна | Польща |
| Гарантія | 12 міс |
| Віночки для збивання | Так |
| Насадки для замішування тіста | Так |
| Кнопка для отсоединения насадок | Так |
- Ціна: 1 199 ₴





