влевовправо

Пральна машина CASTLE CWM-01 (1000об, 7кг, 45см, інвертор)
- Готово до відправки
- Код: CWM-01
12 899 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Знайомтеся з пральною машиною Castle CWM-01, яка забезпечить вам якісне прання і комфорт у повсякденному житті. Ця пральна машина має горизонтальне завантаження і може вмістити до 7 кг білизни за один цикл прання. Завдяки інверторному типу двигуна вона працює ефективно та без шуму, а клас енергоспоживання А+ забезпечить економічне використання електроенергії. Електронне управління і LED-дисплей зроблять процес налаштування зручним та простим. Крім того, її габарити (600×450×840 мм) дозволяють легко вмістити її в будь-яку кухню або пральну кімнату. Корпус машини виконаний у білому кольорі, дверцята мають чорне покриття, а ручка також чорна, надаючи сучасний і стильний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма прання верхнього одягу, Програма видалення плям, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Прання делікатних речей, Прання з парою |
| Особливості | Дисплей, Захист від дітей |
| Кількість програм прання | 15 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Макс. швидкість віджиму | 1000 об/хв |
- Ціна: 12 899 ₴


