влевовправо
-5%Відпарювач ручний CASTLE CHS-01 (1800Вт)
- Готово до відправки
- Код: CHS-01
1 499 ₴
1 429 ₴
+380 (63) 443-39-43
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відпарювач CASTLE CHS-01 створений для ідеального догляду за вашим одягом. З потужністю 1800 Вт і швидким часом нагріву всього 30 секунд, він забезпечує ефективне вертикальне відпарювання і постійний пар. Резервуар для води об'ємом 300 мл і довжина шнура 1.9 м роблять його зручним у використанні як вдома, так і в дорозі. Додаткові функції включають два рівні пари, автовідключення для безпеки і кнопкове управління, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість і функціональність. Стильний синій колір і сучасний дизайн доповнять будь-який інтер'єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Castle |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.3 л |
| Максимальний тиск пари | 2.5 бар |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Час нагріву до утворення пари | 0.5 хв |
| Продуктивність пари | 30 г/хв |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Температура пара | 160 град. |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 184 мм |
| Ширина | 118.5 мм |
| Глибина | 261 мм |
| Вага | 0.96 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Постійна подача пари | 30 г/хв |
| Об'єм резервуару для води | 300 мл |
| Тип праски | Відпарювач |
| Тип керування | Кнопкове |
| Призначення | Побутове |
| Країна | Китай |
| Розмір | 18.4 x 11.85 x 26.1 см |
| Гарантія | 12 міс |
| Щетка для удаления пыли и ворсинок | Так |
- Ціна: 1 429 ₴





